nainen vieläkin mitä me voitaisiin tehdä jos oltaisiin yhdessä. Ja kun tarpeeksi tunnettaisiin niin mitä me kaikkee voitaisiin hullutellakin. No ehkä me ei mutta silti kuitenkin.
Ajattelen väkisinkin
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olen myös haaveillut kaikenlaista, jos oltais kimpassa
Kerro jotain niistä.
Harrastettais yhdessä, voitaisiin vähän matkustaa, vietettäis kivoja koti-iltoja, viikonloppuisin hitaita aamuja sängyssä... no vaikka mitä😉
Kuulostaa kutsuvalta. Minun makuuni.
Niin minäkin ajattelen yhdestä P naisesta. Niin minäkin. Eipä taida toteutua kuitenkaan.
Miksi ei toteutuisi??
Koska hän ei taida haluta.
Koska päve on känässä ja tulee vastailee vasta illasta itelleen, kuhan on flirtannnut tinderissä ja pannut kaks kollii sieltä jurrissaan
Luulenpa, että haluaa
Onko pippelii tarjolla?
Kaks poikkulii ei tinderis antanu. annatteksi te poikut?
T.päivi
Luulo ei ole tiedon väärti.
Ois ollut mukava käydä vaikka vuoristoradalla kun se on niin tuttua meille.
Keikat, konsertit, mökkiretket, kävelyt, risteilyt, elokuvaillat, matkat. Yhteiset valvomiset ja juttelut. Tutustumiset Suomen ja ulkomaiden historiaan eri paikkojen, kirkkojen kautta. Uiminen meressä, hellyys. Hiljentyminen. Yhteinen olo. Käsi kädessä.
Sulle sauna ja avanto.
Toivon, että saat tehdä tuon kaiken oman rakkaasi kanssa.💫