Liekö arvopohja Hussein vieläkin saikulla

Hussein joka Risto Rohkeanakin tunnetaan ei taida kiirehtiä töihin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Irakilaisilla ei ole milloinkaan kiire töihin. Eikä varsinkaan jos maksetaan samaa ylläpitokorvausta työn kanssa tai ilman.

Äänestä

Ei kerää oikein Arvopohjan viestiketju pituutta, vaikka mies on ihan valittuna kansanedustajana. Mikä siinä mahtaa olls syynä? Ettei vain olisi sukupuoli?

Miksi netissä anonyyminä herjaavat naiset eivät halua herjata heille tuntemattomia miehiä, vaikka ehkä aihettakin olisi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hussein joka Risto Rohkeanakin tunnetaan ei taida kiirehtiä töihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu