Heittäkääpä arvioita ja veikkauksia illan otteluista.
Suomi-sarja playoffs 4.3.2005
Raahe-K - HeKi
SHT - Titaanit
HC Montreal - Ahmat Haukipudas
VT-HT - RoKi
Jokohan jatkoonmenijät selviävät illan otteluissa?
Taistelu jatkuu
OPA8+4=12
1
314
Vastaukset
- Savonmies
RaaheK-HeKi 3-5
*uskoisin HeKin hoitelevan suoraan kahdessa matsissa
SHT-Titaanit 4-3
*yllätys, Titaanit laulukuoroon
HcMontreal-AhmatH 9-3
*selvääkin selvempi kotivoitto
VT-HT-RoKi 6-4
*Tempo porskuttaa ja pohjoisen pojat laulukuoroon
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733684Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92011Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261333- 1351226
- 1071108
- 1091075
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701020Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6975- 60974
- 35886