Eput sanoi sananvapaudesta hyvin. Täällä tasanteella on juorukeho joka tietää toisten asiat hyvin ja kaikki muutkin asiat varmana tietona.Halveksivat ihmisiä ja puhuvat pahaa seläntakana. Siltä alueelta tietää taloyhtiöiden ja yksityis henkilöiden asiat varmaan tarkemmin kuin taloyhtiöt tai henkilöt itse. Olemme ristineet porukan
MC kukkahatut tädit ja sedät.
MC kukkahatut tädit ja sedät.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Nuo on parhaita tuommoset porukat. Mukava välillä pysähtyä itsekin juttelemaan ja kysyä "mitäs sitä mulle nyt kuuluu?"
Huoletonta elämää, ja toisinaan sitä on ollut kahdessa eri paikassakin yhtäaikaa. Asiat kannattaa nähdä positiivisessa valossa.
Kyläyhteisö yhteenkuuluvuuden tae on juoruilu , sen avulla kylä toimii terveellä pohjalla. Netti on tyhjyyden taistelukenttä. Osoittaa,että ihminen eriytyy omaan lokeroon yhä enemmän.
Sehän siinä hauskaa onkin että itse ei edes tiedä tehneesä asioita joita puhutaan varmana tietona.
Ota vähempi,muistat enempi.
Kiitos olen absolutisti.
Varhaisdementia,