Kokkarien POLLAREISSA värisuora syytettyinä

Kokoomuksella on harmillinen värisuora syytetyissä poliisijohdossa.

Nyt aarnio, Lardot, Riikonen, Slarg , Runberg, Vilhunen, jne
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oho. Tuohon eksyi mies joka ei ole poliisi, puoluekantaa en tiedä.

Äänestä
  • Tai mies joka ei olekaan kokoomuslainen ?

    Äänestä

  • Poliisin on vaarallista tunnustaa olevansa Kokoomukselainen.
    Rikollisella se on vielä kiikun kaakun.

    Äänestä

  • Entäpä jos muksulle on aikoinaan annettu nimeksi Jari Aarnio tai Pekka Erkkilä ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kokoomuksella on harmillinen värisuora syytetyissä poliisijohdossa.

Nyt aarnio, Lardot, Riikonen, Slarg , Runberg, Vilhunen, jne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu