Ehkä sitten parempi Hänelle, että torjui minut. Kun olen niin ongelmainen, että ei ainakaan joudu kuulemaan niistä enempää. Ahdistaa kovasti, mutta olisikin liian suuri onni ollut olla hänen kanssaan.
Rakastan häntä
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Trolololololol
Mielikuvitus tekee sulle ton. Sä löydät jonkun sopivamman kunhan saat itsesi kuntoon.
Muistahan opetella rakastamaan omaa itseäsi ja välittämään itsestäsi, kaikista tärkein on saada suhde itseään kohtaan toimimaan eli olemaan sinut itsensä, niin sun on paljon helpompi rakastaa ja tulla rakastetuksi.
Täällä on aina näitä parempiosaisia ja onnekkaita jonossa antamassa neuvoja. Mitään annettavaa teillä ei ole.
Mutta toisaalta itse rakastus on väärin koska se on narsistista.
Oikea vastaus onse että lapsuudessa huonompi osaiset ei saa rakastaa itseä, mutta sittenku kaikki on ohi ja elämänkumppani jaeltu nii parempi osaiset tulee esittämään hyveellistä, päinvastoin mitä elämänsä aikana toimi muita kohtaan.
Sopiva määrä itserakkautta on vain hyväksi, mutta narsismissa se on vääristynyt muiden hyväksikäytöksi. Itsestään pitää osata välittää ja laittaa rajoja miten antaa muiden kohdella, ettei joudu sen narsistinkaan hampaisiin.
Nainen nyt leuka pystyyn ja kohti uusia pettymyksiä.
Anna S-eukon naukua. Jyväskylässä raikaa taas kauan. sille ei vastattu viestiin kun toivotti jussia. Taas itketääb
Voisitko ottaa blokit ym pois ja keskustellaan selväksi? rakastan sua liikaa...
Yrittäkää nyt rauhoittua nukkumaan ja rottia keskusteluihin.
Maa7lman paras bändi, ei kahta sanaa.
https://m.youtube.com/watch?v=K8R7zjJMIfU
Miehen trolli.