Taisi olla vuosi kun mopo karkasi lapasesta irtosuhteissasi.
😆..likasta.
😆..likasta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Lapasetkin lisääntyi keskenään
Niikö pääs käymään..😁
Onneksi nää sairaat ja sekaiset viestit ei voi olla mulle.
Mites ajattelit sen asian korjata?
Moni nainen ei nimittäin pysty irtosuhteisiin joten sinulla on testosteronia veressä oleva nainen.
Estrogeeniä oleva naisellinen nainen on liian tunteellinen irtosuhteisiin. Herkkä ja itkuinen. Romantiikasta haaveileva tosirakkauden perässä oleva höpsö
En tiedä kuka on kyseesä, mutta luulen tämän viestin olevan ihan oman, jostain syystä katkeran, mielikuvituksesi tuotosta. Miksi et pääse naisesta yli? Tai jos kaipaat häntä, selvitä asiat hänen kanssaan. En usko, että tuo ainakaan on totuus.
Kenellä se karkasi? Ei ainakaan mulla, mutta jos oma hevosesi ei pysynyt tallissa (ei koske vaimoasi) niin älä syyllistä olettamuksillasi!
Minä en tiennyt teidän palstatouhuista v. 2013 yhtään mitään. Jotain kummallista ilmassa väreili, en vain osannut vielä yhdistää nettikirjoituksiin. Olen minäkin nainen, mutta en höpsö, enkä etsisi romantiikkaa, enkä ainakaan tosirakkautta keskustelupalstoilta.
Montas panokumppanii sillä Jussilla on ollut 2103-2019.
Satun tietään et sil naisella on noina vuosina ollu vaan yks. etkä ikinä kyl voi arvaa et kuka. et semmonen se. Ton takii on monen suosiossa.
Niin tais olla, juurikin tuo vuosi.. Mistä sinä sen tiedät?
Kollit kertoo niin kun EIVÄT saa pimppiä. :DDDDDD Kaikkihan sen tietää että ne rehentelee jotka jäi ilman. nainen on h__ora kun ei anna
Tasan sen yhden kerran eikä se tuntunut edes oikealta kun olen sen verran vanhanaikainen, että rakkauden pitää olla mukana. Olin jo liki vuoden ollut ilman miestä eron jälkeen. Onneksi se jäi siihen yhteen kertaan. Kiitos kuitenkin.