Ei pääse rekisteröitymään kun on jo rekisteröitynyt mutta salasana kateissa ja uutta ei saa tilattua kun on jo sähköposti olemassa .
"Kadotin salasanani!
Älä hätäile! Vaikka salasanaasi ei voidakaan palauttaa. Se voidaan asettaa uusiksi. Asettaaksesi salasanan uudelleen, mene kirjautumissivulle ja napsauta Unohdin salasanan linkkiä. Seuraa ohjeita ja pääset pian kirjautumaan sisään."
"Olen rekisteröitynyt joskus, mutta en pääse enää kirjautumaan?!
Ylläpitäjä on saattanut sulkea tai poistaa käyttäjätunnuksesi. Jotkut keskustelufoorumit poistavat käyttämättömiä tunnuksia säästääkseen tietokannan kokoa. Koita rekisteröityä uudelleen ja ole mahdollisesti aktiivisempi keskusteluissa."
Tuo on totta luen vain.
"Antamasi sähköpostiosoite on jo käytössä." Niinpä mutta tulee ilmoitus "Antamaasi sähköpostiosoitetta tai käyttäjätunnusta ei löytynyt"
Mitäs nyt?
Zetro-miehet foorumi umpikuja
Anonyymi
0
63
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka892523- 671465
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww841403EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje131208- 81933
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19910Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe36800Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta103799- 54783
- 30706