Ei hyvää päivää!!

Ennenkin oon huomannut miten yksinkertaisia nämä lesbot on ja ulosanti samaa luokkaa. HÖHHHÖHHHHÖÖÖÖ!!
Eilinenkin näytti ulkonäkönsä ja habituksensa puolesta koko ikänsä dokanneelta.
JA ne jutut!! En edes jaksannut kääntyä ja vastata.
Lllluojan kiitos olen hetero.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei seksuaalinen suuntautuminen vaikuta mitenkään ulosantiin.
Ehkä kertoo enemmän sinusta jos yksinkertaiset juopot hakeutuvat seuraasi.

Äänestä
  • Useimmat on ollu tollasia. Muutkaan kuin eräs kiltti ei edes vastannut tälle hörhölle mitään.
    Hirvee yli 50 vuotias läski, jolla nahka roikkui läskien päällä ja käyttäytyi sekä puhui kuin teini. ja nauroi HÖHHHÖHHHÖÖÖÖ!! Hihittelin itsekseni selkä siihen päin kun tuli puhumaan enkä edes kääntynyt. :D

    Äänestä

Pitääkö tulla suu pesemään saippualla? Ilmeisesti.

Äänestä
  • En vaan ymmärrä miten 50 VOI käyttäytyä kuin teini ja se ulosanti kun hän tuli tunkeilevasti puhumaan meilla.. Jo keskustelutavasta ja möreästä änestä huokui sellainen rahvaanomaisuus, johon en ole tottunut. Ja asioiden sisällötkin olivat niin älyttömiä, että ne olisi mieluummin kannattanut pitää sisällään. Myötähäpeä ja huvittenuisuus olivat päällimmäiset tunteet tämän kohtaamisen jäljiltä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En vaan ymmärrä miten 50 VOI käyttäytyä kuin teini ja se ulosanti kun hän tuli tunkeilevasti puhumaan meilla.. Jo keskustelutavasta ja möreästä änestä huokui sellainen rahvaanomaisuus, johon en ole tottunut. Ja asioiden sisällötkin olivat niin älyttömiä, että ne olisi mieluummin kannattanut pitää sisällään. Myötähäpeä ja huvittenuisuus olivat päällimmäiset tunteet tämän kohtaamisen jäljiltä.

    Et taida tietää mitä rahvaanomasuus tarkottaa koska kommentiesi perusteella olet todella sivistymätön ja sairas yksilö, kukaan tervejärkinen empaattinen maalaisjärjellä varustettu henkisesti aikuinen ei kirjoittaisi noin edes vitsillä.

    Olet varmaan 10 vuotias ainakin henkiseltä tasoltasi ja veikkaan että sellanen munaton mies joka ei uskalla kasvotusten mitään sanoa kellekkään.

    Tossukka vässykkä, et varmaan kykene ihmissuhteisiin kun katkeruus paistaa läpi, mun tehtävä maan päällä on näpäyttää sun kaltaasia mikki hiiria.

    Äänestä

  • Asiaa. Mikki hiirten näpäyttäminen on kasvava trendi

    Äänestä

Oon kuullu puhelimessa erään toisenkin lepson nauravan HÖHHHÖÖHHÖÖ!!
Ennenkuin älysin, mistä on kyse ja kielsin enää soittamasta.

ps. Laitoin Alleriin taas viestiä ja äsken meinasi lähteä toinenkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ennenkin oon huomannut miten yksinkertaisia nämä lesbot on ja ulosanti samaa luokkaa. HÖHHHÖHHHHÖÖÖÖ!!
Eilinenkin näytti ulkonäkönsä ja habituksensa puolesta koko ikänsä dokanneelta.
JA ne jutut!! En edes jaksannut kääntyä ja vastata.
Lllluojan kiitos olen hetero.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu