Moi oon 3.7 menossa Alanyaan yksin, oisko ketään bilehenkistä silloin siellä, kaveria kaipaisin yöelämään, rannalle ja syömään tms..
Seuraa baariin, syömään yms.
17
135
Vastaukset
- Anonyymi
Me papan kanssa tulimme sieltä jo toukokuussa. Kesällä on liian kuumaa, ei siellä jaksa päivällä kukaan kulkea. Ranta on kuin pätsi ja hiekka tulikuumaa. Tulemme jälleen lokakuussa.
Olet nähtävästi nainen koska emme tiedä yhtäkään miestä joka menee lomalle Alanyaan yksin tai edes poikaporukassa. Eivät ne siellä viihtyisikään, kovin on miesvihamielinen paikka tämä. Jos kosket heidän naisiinsa niin tappavat.
Joten älä huoli tyttöseni. Jo ensimmäisenä iltana sinulle tarjoutuu baarista seuralaiseksi ainakin 10 turkkilaista.
Martta 69 vee. - Anonyymi
Löytyy hyvin. Mitä enemmän täytät muodollisia vaatimuksia, niin sitä varmemmin tulet bongatuksi mahdollisena taloudellisen hyödyn kohteena. Ylipainoinen, alkoholiongelma, nikotiiniriippuvisuus, kelan tukien ongelmakäyttäjä, eronnut, au-lapsia, käytät legginssejä, valkaistu pää, tatuointeja.
- Anonyymi
Juu, legginssit kukkamekon alla ovat pakolliset koska ne peittävät suonikohjut ja verenpurkaumat. Pää on kynitty kuin kanalla koska se on niin helppohoitoinen ei tarvitse joka viikko edes pestä.
Hihattomasta mekosta heiluu valtavien allien ryydittämät kaksi kädenpätkää.
Käheä ääni ja räkäyskösten sävyttämä kolkonkarmea humalainen nauru kruunaa paketin. - Anonyymi
Kertoisitteko vähän enemmän miten lomanne muuten sujui. Ulkoisen olemuksenne ja älylliset lahjanne olettekin jo saattaneet kaikkien tietoon.
- Anonyymi
?Heinäkuussa Turkkiin? ? ?
Voih !- Anonyymi
Palkka pitäisi maksaa lähteäkseni .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palkka pitäisi maksaa lähteäkseni .
Hae palkkaturvasta ellei työnantajasi halua tai kykene, niin voit matkustaa Alanyaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hae palkkaturvasta ellei työnantajasi halua tai kykene, niin voit matkustaa Alanyaan.
Heinäkuussa Alanyaan ?
"Kaada itelles vaan " !
- Anonyymi
me mennää joka vuos turkkii heinäkuus
- Anonyymi
Pakkomielle , vai kesken jäänyt Peruskoulu ?
- Anonyymi
Me lähdetään 27.7 turkkiin. 😊 Vähän oon aikaisessa ruoka tarjouksesta.
- Anonyymi
Olen lomaillut viikon Heinäkuussa Turkissa .
Se oli virhe reissu .
En tee sitä toista kertaa . - Anonyymi
Elokuussa mennään vaimon kanssa Alanyaan.
- Anonyymi
Moikka!
Oon samaan aikaan Alanyassa. Laita toki email osoittees, niin mennään yhdessä vaikka yöelämään? :D- Anonyymi
Tatkoitatko elokuussa vaimon kanssa menevää?
- Anonyymi
Me lähdetään poikien kanssa syyskuussa Alanyaan turkkilaisia naisia iskemään.
- Anonyymi
Ensi viikolla...
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko852177- 431760
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!691523- 761286
Pitsaa selliiä
Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon261174- 771171
- 481163
- 591061
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai38974- 37943