Aamu-ja ilta-aurinko

Tuli yöllä kyneleet silmiin, kun ikävä ja suuret tunteet ja suru, kun hän ei luonani.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voi voi, niinhän siinä lopulta käy.

Äänestä

Hän joskus mainitsi otskon aiheista, ja sekin liikutti minua.

Äänestä

Olisi niin romattista olla joskus kanssaan auringonlaskua katsomassa rannalla :)

Äänestä
  • ai senkö kanssa jolle tulisi hylky kuiteski :)

    Äänestä

  • Minustakin olisi romanttista hänen kanssaan, mutta mä taisin saada jo hylyn:( -aloittaja

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuli yöllä kyneleet silmiin, kun ikävä ja suuret tunteet ja suru, kun hän ei luonani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu