Etelä-Afrikassa tapahtuu valkoisten kansanmurha!

Anonyymi

White Genocide!

Etelä-Afrikassa murhataan valkoisa viljelijöitä lähes päivittäin. Nuo todella julmat hyökkäykset ovat rasitisia vihatekoja, koska mustat hyökkääjät useimmiten eivät edes ryöstä mitään.

Muutenkin tilanne on kääntynyt siellä niin päin, että valkoisia sorretaan kaikila tasoilla. Jopa sosiaalihuollossa, mihin köyhillä valkoisilla ei ole asiaa!

Valkoiset kansalaiset ovatkin alkaneet perustamaan aseellisia kodinturvajoukkoja, joihin kuuluu jo n. 200 000 miestä ja naista. Siellä puhutaankin avoimesti tulevasta rotusodasta.

Mutta länsimaiden vasurivaltamediat eivät edes kerro asiasta!? Vai oletteko löytäneet YHTÄKÄÄN juttua siitä valta- eli valhemediastmme?

15

260

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niinpä. Kuvitelkaapa tilanne toisinpäin eli etä siellä valkoiset murhaisivat mustia?

      Kyllä lännen ja meidänkin valtamediamme kiljuisivat rasismia ja vihatekoja!!!

    • Anonyymi

      Useiden pätevien laskelmine mukaan Länsi-Eurooppa muuttuu muslimienemmistöiseksi vajaan 40 vuoden sisällä!?

      Ja tietenkin jo AIEMMIN Euroopan kantaväestöt jäävät lopullisesti vähemmistöiksi omissa maissaan.

      Eli kyllä se valkoisten kansanmurha tapahtuu paljon lähempänä ja suuremmasa mittakaavassa.

      Mitenkään vähättelemättä tuota Etelä-Afrikan kauheaa tilanetta...

    • Anonyymi

      Tietääkseni vain yksi länsimaiden valtamedia eli amerikkalainen ABC-yhtiö on tehnyt jutun asiasta. Muuten vain vastamedian edustajat ovat uutisoineet siitä.

    • Anonyymi

      Etelä-afrikkalaisia viljelijöitä ja muitakin valkoisia kansalaisia on lähtenyt monia Australiaan pakoon väkivaltaa ja sen uhkaa.

      Kuulemma heillä on vaikea saada pakolaisasemaa, vaikka todisteet vainosta ovat selvät? Mustat afrikkalaiset saavat sen helposti pelkällä omalla ilmoituksella vainosta.

      Valkoisia ihmisiä siis sorretaan jopa pakolaisina!?

      • Anonyymi

        Kuulstaa iha nykyiseltä Suomelta. Täälläkin virolaiset ja venäläiset työhön tulevat eivät meinaa saada oleskelulupaa, mutta kaukaa Afrikasta ja Aasiasta tulleet juhlapaikanhakijat helposti.


    • Anonyymi

      Näin videouutisen kertomuksen , jossa erään Etelä-Afrikan valkoisen viljelijän 12-vuotias poika heitettin kiehuvaan sammioon. Kuulemma nahat lähtivät irti, kun ruumis nostettiin sammiosta.

    • Anonyymi

      Tiedän tämän uutisen olevan jo liiankin rankka, mutta nostan sen kuitenkin esiin. Koska valatmediasta ette varmasti sitä löydä.

      Mustaihoiset miehet hyökkäsivät erään valkoisen viljelijäperhen kotiin. Vanhemmat tapettiin armeliaan nopeasti. Mutta 4-vuotias perheen tytär jätettiin vielä henkiin.

      Tuo taaperotyttö naulattiin raajoistaan isoon puupöytään. Sitten hänet joukkoraiskattiin. Ja sitten tapettiin. Mietikääpä lapsen viimeistä puolituntista tässä maailmassa !

      Ja miettikää, milainen mediasirkus olisi alkanut, jos esim. joku KKK-sakki olisi USA:ssa tehnyt samoin mustaihoiselle tyttölapselle!?

    • Anonyymi

      Tein avauksen ja myös kaikki kommentit tähän asti.

      Ihmetyttää, ettei palstan seuraaajia mitenkään kiinnosta tämä aihe?!

    • Anonyymi

      Kyllä tämä kansanmurha tapahtuu euroopassakin muutamien vuosikymmenten kuluessa

      • Anonyymi

        Niinpä. Ainakin Länsi-Euroopassa. Johon VALITETTAVASTI Suomikin kuuluu, koska mamutuseliitiimme niin haluaa.

        Muuten? Onkohan se omaa maata, kansaa, kulttuuria ja uskoa puolustava Putin todellakin niin suuri mörkö, kuten suomalaisvastainen valtamediamme väittää?!


    • Anonyymi

      Eihän se ole rasismia jos valkeita tapetaan !! Eihän nämä vallanomistajat Euroopassa siitä puhu ?!

    • Anonyymi

      Kysykää Husun mielipidettä. Suomalaiset ne on maailman rasistisin porukka. Tosin rajoittuu epäystävälliseen katseeseen, ketään ei ole naulattu eikä raiskattu.

    • Anonyymi

      https://yle.fi/uutiset/3-10957794

      No niin! VIHDOIN YLE uutisoi Etelä-Afrikan väkivallasta?

      MUTTA uutinen kertoo, kuinka mustia siirtolaisia on tapettu siellä!!!

      YLE ja muu valtamedia on ollut täysin hiljaa siitä, että valkoisia omia kansalaisia on tapettu satoja vuosien ajan???

      • Anonyymi

        Niinpä. Ja otsikossa oikein puhutaan RASISTISISTA hyökkäyksistä?!

        Vaikka tuossa kahakassa mustaihoiset tappavat toisiaan!

        Eikö YLE tosiaan ole löytänyt ihan oikeatakin rasistista väkivaltaa Etelä-Afrikasta?

        Tietysti on, mutta valkoisten joutuessa sen kohteeksi, siitä pitää olla hiljaa...


    • Anonyymi

      Pieni selvennys. Siellä on buurien kansanmurha eikä kaikkien valkoisten. Brittien jälkeläiset elävät siellä ihan mukavasti.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      81
      1203
    2. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      814
    3. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      236
      708
    4. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      59
      655
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      571
    6. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      77
      540
    7. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      45
      538
    8. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      23
      498
    9. 36
      494
    10. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      26
      482
    Aihe