Haluaisin alastoman naisen sänkyyni, suutelua ja pettingiä pelkästään. Toki yhdyntäkin käy jos nainen sitä haluaa, mutta lähinnä vain kehon suutelua ja toisen hyvänä pitoa. Toisinsanoen, läheisyyden hakua. Ilpo 63v
Suutelu ja petting
10
409
Vastaukset
- Anonyymi
Hei Ilpo, missäpäin sä oleilet? Olipa ihanasti toivottu. Ymmärrän hyvin ihmisen tarpeen ja omani siinä sivussa.
- Anonyymi
Lempäälässä asun, mutta Vanajaveden äärellä mökkeilen kesäisin. Juuri nyt olen mökillä ja aika yksinäistä täällä on. Aamut ja iltahämärät täällä on hienot, rantakivellä istun usein ja nautin kesän kauneudesta. Huomenna täytyy taas mennä kaupoille, hakemaan lisää ruokatarvikkeita, kalaakaan ei viitsi jokapäivä syödä. Että sellaista.
- Anonyymi
Se siitä, mä olen ihan etelässä. Ja vielä varattu, mutta ilman tuota ihanaa halauspalvelua.
Valoa elämääsi! Anonyymi kirjoitti:
Se siitä, mä olen ihan etelässä. Ja vielä varattu, mutta ilman tuota ihanaa halauspalvelua.
Valoa elämääsi!Minä itsekin ihan Etelässä, olen 55v mies joka etsii suutelua ja hyväilyjä. Tuo nimimerkkini on sähköpostini alkuosa, mikäli haluat jatkaa juttua niin ei muuta kuin sähköpostia sinne, olen itsekin varattu.
- Anonyymi
Kyllähän se olisi upeaa katsottavaa,kun vanhempi mies hyväilisi ja hellisi 45v vaimoni pulleita muotoja ; ) varmaankin kullinsa siinä touhussa jäykistyen...? (Ja toki sitä pitkää!?, yhdyntää unohtamatta,itse kun laukean melkein heti,ja oma kalukin vaatimaton)
t.UkmHki Monesti tuollainen on paljon tyydyttävämpää kuin yhdyntä.
- Anonyymi
Niin on. Siinä säilyy se tietty jännite, joka yhdynnässä leviää käsiin.
- Anonyymi
Kieltämättä olisi kiva, jos mies ei olisi koko ajan jyystämässä. Menee maku koko hommaan.
- Anonyymi
Yhdyntä onkin molempien osapuolien yhteinen halu, eikä pelkkä miehen haluama jyystäminen. Jokapäiväinen huomioiminen ja hyväilyt onkin parempaa usein kuin se jyystäminen.
Olen huomannut itse, että kun "pelaa" naisen tahdolla saa paljon enemmän ja parempaa.
Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721974
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,771422Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821384Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101117Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391036Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210963- 94814
- 38805
- 85795
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49755