Lapsena suvun tilalla kesät ollessani, keksi kaikkea kivaa, ei ollut pleikkaria tai somea.
Nautin esimerkiksi heinäsirkkojen kiduttamisesta. Revin jalat irti ja hitaasti irroitin takaruumiin muusta ruumiista. Jos en irroittanut, laitoin tuollaisen muurahaispesään ja katselin kun muurahaiset iskivät kiinni ja vetivät sen pesän syvyyksiin syötäväksi.
Muurahaisia tapoin tuhansittain puun kuurta vasten naulan kannalla. Yleensä murskasin alapään, jolloin jäivät kitumaan kiinni alapäästään.
Variksia ammuin ilmakiväärillä. Hiivin latooon, jossa viljaa. Aloin huutamaan ja sisällä olleet varikset meni paniikkiin. Sen jälkeen niitä oli helppo ampua orrelta alas.
Nyt olen 60-vuotias ja jään eläkkeelle, kun on varaa. Hyvä työ ja elämä takana.
Kidutin lapsena heinäsirkkoja
9
69
Vastaukset
- Anonyymi
Hyönteiset eivät tunne kipua ja niitä on loputtomiin joten varsin tyhjänpäiväinen harrastus jopa sadistille. Variksia saa taas ampua minun puolesta niin paljon kuin sielu sietää. Roskalintuja.
- Anonyymi
Olet varmaan vasuri, kun luulet tuota saavutukseksi. Mitään et ole oikeasti saanut aikaan.
Nyt on kyllä murot ja vellit sekaisin. Aloitusviesti on juuri vasemmistolaisuuden vastakohtaa. Katse oikeaan päin niin alkaa löytyä aloitusviestin ihmiset.
- Anonyymi
Karman laki kostaa vielä sinulle kun et edes osaa hävetä.
Ehkä saat kunkin tai ampiainen pistää silmään. - Anonyymi
Olisin valmis säilöönottokeskuksen vartijaksi, jos kielletyn turvapaikkapäätöksen saaneille sellainen perustetaan.
- Anonyymi
Itse en löydä enää heinäsirkkoja, koska en kuule niiden siritystä. Ikä ei tule yksin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss845850Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243497- 1572023
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2231938Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1701697Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2821475Voiko olla, onko se tosiaan niin että
Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵571011Metsa Man Extra kanava toimii hyvin
ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.21980- 64964
Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?
Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.109917