Hetero(ko?) Oon perheellinen, naimisissa oleva mies, ja rakastunut ottamaan suihin miehiltä. Vaimo tai kukaan ei tiedä mitään tästä harrastuksesta, eli oma salaisuus. Onko muita miehiä joita penis kiihottaa, mutta miehet tai muu hommailu niiden kanssa ei. Itse kokeilin noin vuosi sitten ja sen jälkeen useamman kerran tätä tehnyt. Kovassa erektiossa ja juuri spermaa roiskiva penis on ehkä seksuaalisin ja kiihottavin asia. Otetaan vastaan myös vinkkeja gloryhole paikoista joissa vois imeskellä munaa ilman että tarvii nähdä muuta kun kova herkku.
Ei kerta homoksi tee
18
780
Vastaukset
Ei tee homoksi. Ihminen on älykäs eläin ja luonnostaan utelias joten tuo on ihan sitä oman itsensä toteuttamista heteroillakin. Onhan monilla naisillakin kokemuksia naisen kanssa vehtaamisesta vaikka onkin hetero ainakin jos ei ole kaatokännissä.
En ole koskaan ottanut suihin mieheltä mutta aika varmasti se tulee tässä muutaman vuoden sisään tehtyä. Olisi ihan mielenkiintoista myös antaa suihin miehelle tai parille jotta saisi vähän perspektiiviä ymmärtävätkö miehet paremmin suihinottoa kuin naiset.
Nämä on mielenkiintoisia asioita.- Anonyymi
No joo.. itekki pikkukossista asti ollu kiinnostunut ja nyt muutama vuos sitte reilu kolmekymppisenä ekaa kertaa annoin/otin suihin mieheltä.. mulle vaa tulee joka kerran jälkee ns.morkkis mutta aina vaa tulee saman kaverin kans touhuttua 3-4krt vuotee. Nyt viimeeks n.viikko sitte paninki jo sitä perseeseen ku oli niin kiimasta. Nyt on jo olo et ei se nyt niin kauheeta ollu..
- Anonyymi
Kyrpä perseeseen ja kulli suuhun mällien kera! PRIDE
- Anonyymi
Olen 65v mies mansesta ja mua on kans alkanut kiinnostaa kokeilu suihinotoista. On vaan tällä iällä vaikeaa saada nuorta seuraa tai yleensä mansesta ?
Moi manselainen
Mä olen 50v ja Treelta. Laita tänne mailia, jutellaan tarkemmin. Kiinnostais.
- Anonyymi
Olen 65 mies ja tykkään ottaa ja antaa suihin. Haluun myös peppuun ja usein laukaenkin ilman kosketusta kun kulli on sisällä oih.......
- Anonyymi
Missäpäin olet? Minulla samat taipumukset ja olen ukm!
Vastaa tänne! Mä olen Lahden seudulla!
- Anonyymi
mä haluisin kans vanhemman, iso kyrpäisen, kanssa harrastaa suuhommia puolin ja toisin, itse olen 48v oulusta
- Anonyymi
Tule käymään,otan sinulta suihin
- Anonyymi
millane mies oissit, mitoiltas ja muutenki?
- Anonyymi
Täällä 35v avoliitossa elävä mies, pari kertaa käynyt imettämässä kulliani kundin suussa. Ollut super kiihottavaa ja huomaan haaveilevani myös imemisestä, eli molemminpuoleisesta imemisestä. Itselläni nousee vaan seinä vastaan liian kokeneista bi kundeista, puhumattakaan homoista. Vain kokemattomat ja nuoremmat kundit herättää tän imemis jutun mulla henkiin. Vaikea löytää toisia kokemattomia salaisiin imemis hetkiin, koska tarjolle tulee aina saalistaja homoja ehdotuksineen.
- Anonyymi
Aika lailla sama juttu. En oo vielä koskaan kokeillut, mutta mieli tekisi. Ja just noi poraa mua tai nussitaan kovaa jutut ei vaan sytytä. Ois kyllä makee löytää joku jonka kanssa testailla. Meillä vaimokin haluais kattoo.
Haluisitteko jutella aiheesta lisää ?
Kiinnostais todella paljon, erityisesti toi että vaimo kattois toimitusta vierestä.
Laittakaas s-postia mulle : kokeilemassako (ät) suomi24.fi- Anonyymi
Olitkos kuinka kokenut?
Anonyymi kirjoitti:
Aika lailla sama juttu. En oo vielä koskaan kokeillut, mutta mieli tekisi. Ja just noi poraa mua tai nussitaan kovaa jutut ei vaan sytytä. Ois kyllä makee löytää joku jonka kanssa testailla. Meillä vaimokin haluais kattoo.
Täällä olisi 48v mies kokematon...... laita viestiä nimimerkki ja suomi24
- Anonyymi
Kerran olen kokeillut homoilua ja pysyin silti täysin heterona, eikä tee lainkaan mieli kokeilla miestenvälistä toista kertaa. Yksi kerta riitti.
- Anonyymi
Itse olen superhetero. Edellä mainittu toiminta kuulostaa epämiellyttävältä.
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol5011887Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis3791576Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641378Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H181367- 113972
- 51929
JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran19916Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti15771Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka11764Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?66763