Hetero(ko?) Oon perheellinen, naimisissa oleva mies, ja rakastunut ottamaan suihin miehiltä. Vaimo tai kukaan ei tiedä mitään tästä harrastuksesta, eli oma salaisuus. Onko muita miehiä joita penis kiihottaa, mutta miehet tai muu hommailu niiden kanssa ei. Itse kokeilin noin vuosi sitten ja sen jälkeen useamman kerran tätä tehnyt. Kovassa erektiossa ja juuri spermaa roiskiva penis on ehkä seksuaalisin ja kiihottavin asia. Otetaan vastaan myös vinkkeja gloryhole paikoista joissa vois imeskellä munaa ilman että tarvii nähdä muuta kun kova herkku.
Ei kerta homoksi tee
18
932
Vastaukset
Ei tee homoksi. Ihminen on älykäs eläin ja luonnostaan utelias joten tuo on ihan sitä oman itsensä toteuttamista heteroillakin. Onhan monilla naisillakin kokemuksia naisen kanssa vehtaamisesta vaikka onkin hetero ainakin jos ei ole kaatokännissä.
En ole koskaan ottanut suihin mieheltä mutta aika varmasti se tulee tässä muutaman vuoden sisään tehtyä. Olisi ihan mielenkiintoista myös antaa suihin miehelle tai parille jotta saisi vähän perspektiiviä ymmärtävätkö miehet paremmin suihinottoa kuin naiset.
Nämä on mielenkiintoisia asioita.- Anonyymi
No joo.. itekki pikkukossista asti ollu kiinnostunut ja nyt muutama vuos sitte reilu kolmekymppisenä ekaa kertaa annoin/otin suihin mieheltä.. mulle vaa tulee joka kerran jälkee ns.morkkis mutta aina vaa tulee saman kaverin kans touhuttua 3-4krt vuotee. Nyt viimeeks n.viikko sitte paninki jo sitä perseeseen ku oli niin kiimasta. Nyt on jo olo et ei se nyt niin kauheeta ollu..
- Anonyymi
Kyrpä perseeseen ja kulli suuhun mällien kera! PRIDE
- Anonyymi
Olen 65v mies mansesta ja mua on kans alkanut kiinnostaa kokeilu suihinotoista. On vaan tällä iällä vaikeaa saada nuorta seuraa tai yleensä mansesta ?
Moi manselainen
Mä olen 50v ja Treelta. Laita tänne mailia, jutellaan tarkemmin. Kiinnostais.
- Anonyymi
Olen 65 mies ja tykkään ottaa ja antaa suihin. Haluun myös peppuun ja usein laukaenkin ilman kosketusta kun kulli on sisällä oih.......
- Anonyymi
Missäpäin olet? Minulla samat taipumukset ja olen ukm!
Vastaa tänne! Mä olen Lahden seudulla!
- Anonyymi
mä haluisin kans vanhemman, iso kyrpäisen, kanssa harrastaa suuhommia puolin ja toisin, itse olen 48v oulusta
- Anonyymi
Tule käymään,otan sinulta suihin
- Anonyymi
millane mies oissit, mitoiltas ja muutenki?
- Anonyymi
Täällä 35v avoliitossa elävä mies, pari kertaa käynyt imettämässä kulliani kundin suussa. Ollut super kiihottavaa ja huomaan haaveilevani myös imemisestä, eli molemminpuoleisesta imemisestä. Itselläni nousee vaan seinä vastaan liian kokeneista bi kundeista, puhumattakaan homoista. Vain kokemattomat ja nuoremmat kundit herättää tän imemis jutun mulla henkiin. Vaikea löytää toisia kokemattomia salaisiin imemis hetkiin, koska tarjolle tulee aina saalistaja homoja ehdotuksineen.
- Anonyymi
Aika lailla sama juttu. En oo vielä koskaan kokeillut, mutta mieli tekisi. Ja just noi poraa mua tai nussitaan kovaa jutut ei vaan sytytä. Ois kyllä makee löytää joku jonka kanssa testailla. Meillä vaimokin haluais kattoo.
Haluisitteko jutella aiheesta lisää ?
Kiinnostais todella paljon, erityisesti toi että vaimo kattois toimitusta vierestä.
Laittakaas s-postia mulle : kokeilemassako (ät) suomi24.fi- Anonyymi
Olitkos kuinka kokenut?
Anonyymi kirjoitti:
Aika lailla sama juttu. En oo vielä koskaan kokeillut, mutta mieli tekisi. Ja just noi poraa mua tai nussitaan kovaa jutut ei vaan sytytä. Ois kyllä makee löytää joku jonka kanssa testailla. Meillä vaimokin haluais kattoo.
Täällä olisi 48v mies kokematon...... laita viestiä nimimerkki ja suomi24
- Anonyymi
Kerran olen kokeillut homoilua ja pysyin silti täysin heterona, eikä tee lainkaan mieli kokeilla miestenvälistä toista kertaa. Yksi kerta riitti.
- Anonyymi
Itse olen superhetero. Edellä mainittu toiminta kuulostaa epämiellyttävältä.
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee733153Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."352011Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2921673Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.1181655Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?2811271Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki301175Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin911140Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.1201064En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711060- 981043