Miksei OneCoinista saisi puhua?

Anonyymi

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No koska parhaillaan odotellaan, milloin Suomessa coinistien touhut aletaan katsoa rikoksiksi, niin kuin muualla päin maailmaa jo tapahtuu. Eli se varmaankin selittää coinistien haluttomuuden puhua. Lisäksi maajohtaja on kieltänyt heitä kertomasta julkisuuteen tiettyjä asioita.

    • Hehee, mainiot fibat!! Hehee!!

      Minkähän takia coinistien mielestä asioista ei saa puhua? Miksi he ovat linnoittautuneet omaan suljettuun facebook ryhmäänsä? Ja jos siellä puhuu kriittisesti MAAJOHTAJAsta, niin onecoin tili suljetaan.

      Mutta PÄÄSTÄKÄÄ nyt meidät VITTU sinne facebook ryhmään kanssa!! Mikä VITTU teitä oikein risoo?

    • Anonyymi

      On totta että kaikki one coiniin sijottaneet ovat nyt haluttomia puhumaan yhtään mitään koko asiasta. Kumma juttu kun muistaa kuinka suu kävi vielä muutama vuosi sitten. Nyt sitä ollaan hiiren hiljaa eikä edes keskustelupalstoille kirjoitella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En voi jutella kanssasi

      tietenkään, mutta täällä voin sanoa sinulle, että se sinun hiljaisuutesi ja herkkyytesi eivät ole heikkoutta. Ne ovat ih
      Tunteet
      26
      4170
    2. Oot nainen liian paksu minulle

      Joten en yhtään syty tästä suhteesta.
      Ikävä
      256
      3684
    3. No nyt! Linda Lampenius jakoi sensuellin kuvan itsestä - "Olematon mekko" saa hieraisemaan silmiä...

      Linda Lampenius täyttää tänään 55 vuotta. Eipä uskoisi kuvan perusteella. Onnea, onnea, onnea pop-artistille ja huippuvi
      Suomalaiset julkkikset
      28
      2094
    4. Mites teillä keskustelut soljuu?

      Oli tossa mun aloittamassa ketjussa eilen illalla aikamoinen show. Mutta toisaalta ainahan mä oon valitellut kun täällä
      Sinkut
      270
      1726
    5. Shokki! Marko Paanaselle ei riitä 100 000 euron budjetti - Vaatii kesken remontin näin paljon lisää!

      Hupsista, noinkos siinä sitten kävi, budjetti ei pitänytkään…! Eikä taida olla ihan eka kerta, näitähän sattuu... Onko
      16
      1492
    6. Pystyt sille toiselle

      Kertomaan ne salaisetkin asiat. Olette läheisiä. En tiedä kerrottu minusta. Tuskin kerrot. Puhutko sanaakaan. Toisaalta
      Ikävä
      8
      1429
    7. Venäjän rikollisen sodan juurisyyt

      Koska edellinen ketju Venäjän rikollisen sodan juurisyistä oli niin suosittu, että se tuli pikaisesti täyteen eikä sitä
      NATO
      407
      1332
    8. Annen grillin nousu ja konkka..

      Olipa se nopea grilli bisnes..Voi voi sentään mitäs nyt tilalle?
      Sotkamo
      50
      1219
    9. Kokoomus haluaa hoitaa flussat yksityisellä, jotta säästettäisiin rahaa ja aikaa

      Mies hakeutui Terveystalo Kamppiin flunssaoireiden takia helmikuisena sunnuntai-iltana. Diagnoosiksi kirjattiin influens
      Maailman menoa
      76
      1053
    10. Huominen haastattelu

      Huomenna 27.02 Torstaina. OLLI. SAHIMÄKI Järviradiossa haastateltavana kello 12:00 👏👏
      Ähtäri
      30
      1050
    Aihe