PEKKA Pekka Pekka!!?

Anonyymi

Missä tilassa on ministeri Pekka Haaviston vihr. jakamaton ihmisoikeus ei mukana näkyvästi oman asiansa edistämisen asialla - sen sijaan maahanmuuttajien asiamies nro 1 meneillään olevan hallituskauden aikana!

Mitä sanoo Antonio Kukkanen :)= Flores?

12

51

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taitaa Antonio kohta menettää tykytyskoneen toiselle?

    • Anonyymi

      Tätä keskustelua käyvät miehet tuskin saavat ainuttakaan naista!

      • Anonyymi

        eiköhä nuo käytä jotain rikollisporukan yhteistä huumenarrki naista kaikki.. porukas kaikk yhteistä ja proukal rikoksia..


      • Anonyymi

        olen paritellut yli 100 naisen kanssa ; olen ravintolamuusikko


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        olen paritellut yli 100 naisen kanssa ; olen ravintolamuusikko

        Wau! Ihanaa.... olet siis suosiossa, onko siitä jo aikaa? Miten monta transua tai transseksuaalia olet siinä joukossa kohdannut? Löytyykö vielä libidoa?
        Mikä on ollut suhteesi miespuolisiin kumppaneihin? ;o()


    • Anonyymi

      Ymmärsinkö oikein, ettei Pekka ollutkaan mukana pridemarssilla? Ehkä kohta tulee jymyuutinen, kun Pekka tuleekin ulos kaapista: hän onkin hetero.

    • Anonyymi

      Pekalla on kiireitä ja arvolle ei sovi kävellä esim. Irja Askolan rinnalla. Lisäksi on puuhaa,kun tulee miekkosia maahan.

      • Ettei vaan olisi oikeasti "piilohomo"?


    • Anonyymi

      Olette kuulleet väärin.
      Ei Vihreät ole puhuneet jakamattomasta ihmisoikeudesta vaan SDP.

      Polttomoottoriautojen kieltämisestä ovat puhuneet Vihreät ja SDP yhdessä.

      Sellutehtaiden perustamisen estämisestä on puhunut Vihreät, mutta metsänhakkuiden estämisestä taas SDP ja Vihreät yhdessä.

      Halvan ulkolaisen lihan hinnan nostamisesta on puhunut SDP , mutta totaaliin vegaaniruokaan siirtymisestä Vihreät.

      Keskusta kannattaa turvevoimaloita, SDP atomivoimaloita ja Vihreät vastustaa ehdottomasti atomivoimaloita.

      Verotuksen kiristämistä kannattaa SDP ja Vihreät, mutta ulkolaisen lisävelanottoa SDP.

      Liikennesakotuksen kiristämistä kannattaa SDP ja Vihreät, mutta parkkisakotuksen lisäämistä ja parkkipaikkojen vähentämistä Vihreät.

      Koska energiaa pitää säästää Vihreiden kuuluisi kannattaa hitaita junia, mutta jostakin kumman syystä he kannattavatkin energiasyöppöjä nopeita junia.

      Maahanmuuton lisäämistä kannattaa SDP ja Vihreät, mutta isis-terroristien perheiden ja sukulaisten tuontia valtion kustannuksella Vihreät.

      Näillä eväillä Suomea hallitaan ja lisää purtavaa saadaan, kun otetaan lisää ulkolaista velkaa ja kiristetään hyväosaisten verotusta.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      253
      4567
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      130
      2985
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2752
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      74
      1730
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1574
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      22
      1468
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      55
      1324
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      93
      1235
    9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      205
      1098
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1085
    Aihe