Määritä sähköposti. Sähköpostitilin määrittäminen. Voi hyvänen aika ja paikka miten ruma sana ja huonoa suomenkieltä. Määäritä. Määääritä. Yöäk.
Hyi helkutti
Anonyymi
3
339
Vastaukset
- Anonyymi
Kirjoita postikorttiin, minne mä tulla saan. Kirjoita postikorttiin, nähdäänkö uudestaan.
- Anonyymi
Suomen kielessä on nykyisin paljon rumia ja huonoja sanoja. Ylissivistyskään ei takaa hyvää kirjakieltä.
- Anonyymi
kerropa parempi termi ja sana. Anna tulla vaan jos tiedät.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283456- 973216
- 763034
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim793011"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532911Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862688- 352500
- 572361
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432235- 882012