Kalajoella kokontui Bemari bimahtanut hörhö lauma viikonloppuna. Saldo oli:
-rattijuoppoja kymmeniä
-ylinopeussakkoja tavaton määrä
-kortteja hyllylle kuivumaan
-yleistä juopottelua ja rähinöintiä
-poliiseja valvomassa lähikunnista lisää
-juoppoputkat tupaten täynnä
-yms yms yms
Näitähän näkee jokainen päivittäin vaarantamassa yleistä turvallisuutta ja normaali autoilijoiden liikkumiste teillämme.
Häirikkö hörhöt Kalajoella riehumassa.
9
155
Vastaukset
- Anonyymi
Hurjaa on ollut meno ja kumia on palanut hurjasti😎
- Anonyymi
Joo varokaa valtateiden Kamikazet liikkeellä
- Anonyymi
Henkisesti jälkeen jäänyttä kiiluvasilmäistä saksalais mainosten kusetettamaa lökäpöksy sakkia.
- Anonyymi
Kohukauppias Kärkkäinen kaahasi 143 km/h 80:n alueella – piti ajonopeuttaan normaalinaTodennäköisesti Bemari tai Audi
- Anonyymi
No ei ainakaan Toyota.
- Anonyymi
Aika normaalia suomalaista menoa kun joku isompi porukka on koolla. Ei automerkki vaikuta mitenkään muuten kuin kateellisten määrä kasvaa ja uikutusta alkaa kuulua takavasemmalta. Hävetkää luuserit.
- Anonyymi
Eihän tuo oo vielä mitään verrattuna Aussien, tai jenkkien kumin poltto kekkereihin.
Laittakaa juutuubiin "aussie , tai american burnout" tms. niin johan tulee kunnon kamaa. Toki hienostihan nuo bemaritki polttaa kumia, muutt on se V8, tai V10 ääni silti hienompaa.
https://www.youtube.com/watch?v=L2bGp86GJGI - Anonyymi
Pitääkö heti kateellisena kirjoitella, kun söpöt kundit tapaa toisiaan ja niil on fantsuu?
Eihän se auto päätä miten sitä ajetaan😂😂 taidatte olla vähän vajaita. Kyllä toyotoillakin liikennesääntäjä rikotaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006544
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t313910törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/303335Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3821794- 331418
- 271350
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi471073Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11986Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11920- 42889