Tunne on se pahin.

Voihan sitä kysyä itseltään miksi? Mä en tajua miksi mä piinaan itseäni? Toisaalta inhoan, lähinnä kyllä itseäni. Kun sä et ole edes sen arvoinen.

En kyllä tiedä missä olet. Enkä oikeasti tiedä mitä sanoisin jos nähtäisi. Jos niin nuotta torstaina klo 17.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Torstai 17 joo! pD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voihan sitä kysyä itseltään miksi? Mä en tajua miksi mä piinaan itseäni? Toisaalta inhoan, lähinnä kyllä itseäni. Kun sä et ole edes sen arvoinen.

En kyllä tiedä missä olet. Enkä oikeasti tiedä mitä sanoisin jos nähtäisi. Jos niin nuotta torstaina klo 17.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu