Tuntuu todella turhauttavalta että edelleen on poikuus jäljellä vaikka muuten menee suht hyvin, ulkonäöltään olen ok ja elämä suht mallillaan muutenkin. Olen ehkä liian ujo/en ole pyörinyt baareissa, normaalia työelämää ja harrastuksissa pyörin, en etsi seurustelusuhdetta mitenkään netistä/pakolla saada, tulee kun on tullakseen. Mutta rupee pikkuhiljaa ottamaan pattiin se että pitääkö tässä oikeesti etsimään vakituista suhdetta että pääsee nauttimaan läheisyydestä. Haluaisin edes päästä "harjoittelemaan" koska kova himo on. Mitä mieltä? Sähköpostia ? Epatoivo654 at hotmail com
Poikuus ja 27v
5
160
Vastaukset
- Anonyymi
Tinderi vaan laulamaan nii kyllä se siittä
- Anonyymi
Ei kannata mitään etsiä eikä paneskella ketävaan, se homma jätettäköön idiooteille.
Kyllä se varmaan joskus vastaan tulee.
Tinderiin ei ainakaan kannata mennä. - Anonyymi
Jos haluat seuraa, joko pelkkää seksiseuraa tai vakituisen tyttöystävän, sinun pitää etsimällä etsiä sitä!!!!
Toisin sanoen, menet tilaisuuksiin missä on naisia. Esim festarit, baarit sun muut kissanristiäiset. Ja koska olet syntynyt mieheksi, sinun kuuluu tehdä aloite. Jos odotat että joku nainen lähestyy sua, et tule koskaan saamaann naista. Ikävä kyllä. Ei naiset tee aloitteita ujoille tavismiehille. Ehkä paras neuvo sullekin on, että opettele käyttämään alkoholia ja alat käymäänusein viihteellä. Ehkä joku joskus tarttuu mukaan.
Jos et osaa tanssia, kannattaa opetella. Sitten vaan kesälavoille.
Mutta onko se sitten sen arvoista? Sun pitää tehdä paljon "töitä" että saat pillua eikä se nyt niin kummoinen ole...- Anonyymi
Ei oo kummosta seksitreffeistä vaan jollekin huoralle soittamaan ja nussimaan sillä siitä pääsee.
Oo niinku voisit kuolla joka hetki muttei mitenkään säälittävästi vaan sillee et kohtaat sen vaaran ilman sen suurempaa draamaa. Mee silleen tekeen tuttavuutta naisten kanssa jonneki baareihin tai mihin lie.
Tai sit maksulliset.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872738- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182257Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2271193Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701083