Helvetin luuserit

Ette ota kantaa asiallisiin aloitteisiin, esim. globalisaation luonteesta, mutta jaksatte jauhaa paskaa kaiken maailman triviaaleista Vatasista ja muista ongelmajätteistä.

Toisaalta ei kokoomuslaiselta ymmärrykseltä voi muuta odottaakaan.

t. nt
197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kokoomukseen, niin poistuu tuo puolueen älyongelma samalla kertaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Ette ota kantaa asiallisiin aloitteisiin, esim. globalisaation luonteesta, mutta jaksatte jauhaa paskaa kaiken maailman triviaaleista Vatasista ja muista ongelmajätteistä.

Toisaalta ei kokoomuslaiselta ymmärrykseltä voi muuta odottaakaan.

t. nt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu