PerusSuomalaiset SUURIN SUOMESSA

Ihmiset ovat oikeasti miettineet ja huomanneet muut melko kummallisiksi vääntelijöiksi. PS on jotain rehellistä ja se on suurempaa suomalaisille kun mitkään höpöhöpö puolueet.
771
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kummallista tässä on vain se, että miten Suomesta löytyy näin tyhmää sakkia näin paljon?

Voi olla, että internet aikaansaa ihmisen tyhmistymisen. Kun äly hiljaa hiipuu, ihminen uskoo mihin tahansa helppoon nakkiin.

Äänestä
  • Mitä "helppoa nakkia" on se, että vai yksi puolue uskaltaa puolustaa omaa maataan, kansaansa, kultuuriaan, uskoaan ja kieltään!?

    Pakkomamutus, pakkoruotsitus ja EU-alamaisuus ovat kaikki suunnattu suomalaista Suomea vastaan eli tuhoamaaan koko suomalaisuuden pois maailmasta!

    Mokoma suomalaisvastainen punaviherkelta-hyypiö kehtaa vielä puhua tyhmyydestä... ;-)

    Äänestä

Eipä jaksa vääntää rautalangasta. Matematiikkaa ei kannata opettaa tyhmille. Jos slogan on "pakkomamutus", "EU-alamaisuus" jne, ei vaan kannata edes vaivautua.

On kuin lapioisi vuoren korkuista hiekkakasaa, jos aikoo sivistää näitä Persutyperyksiä!

Äänestä
  • Katso tämä lyhyt video jossa todistetaan maahanmuuton järjettömyys.

    https://www.liveleak.com/view?i=d42_1373758900

    Maahanmuutolla ei loppupeleissä saavuteta mitään muuta kuin pahaa mieltä ja ikävyyksiä kohdemaassa.

    Maahanmuutto on sitäpaitsi erittäin epäoikeudenmukaista. Tänne tulevat ne joilla on ollut rahaa ja resursseja lähteä pois kotimaastaan. Jäljelle jäävät ne jotka oikeasti sitä apua tarvitsevat. Olen tällaista ihmisyyttä loukkaavaa järjestelmää vastaan.

    Äänestä

Miten paljon meillä onkaan natseja
Ruovedellä ainakin. Ihan natsiliput ikkunoista liehuu. Uskomatonta!

Äänestä

Kallubit eivät ole vaalit, tämä persuille tiedoiksi.

Äänestä
  • Tarkoitat varmaan galluppeja.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ihmiset ovat oikeasti miettineet ja huomanneet muut melko kummallisiksi vääntelijöiksi. PS on jotain rehellistä ja se on suurempaa suomalaisille kun mitkään höpöhöpö puolueet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu