Jumala tulee rankaisemaan kepua!!1111++

Jumala vielä repii tämän epäpyhän allianssin kappaleiksi ja kepun kanssa
864
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se normaali neljä vuotta siihen kuitenkin menee. Jumalakaan ei voi mitään perustuslaille, eikä etenkään sitä valvovalle perustuslakivaliokunnalle.

Äänestä
  • Rahhooo mulle vain nyt -kepulle tulee vielä likainen loppu sanokaa minun sanoneen

    Äänestä

sen nimeen toimii turhan moni maa

Äänestä

Onneksi Vapaavuori torppas moskeijahankkeen Helsinkiin

onko keskusta ouluun rakennuttamassa?

Äänestä

Kepulandia katosi sipilexin muodossa

Maahanmuutto 2015

Äänestä

Tarkoittaako avaaja islamia,mikä valtaa Suomen?

Äänestä

Totta, helpompi on kamelin käydä neulansilmän läpi kuin rikkaan nepotistilestan lakeijoineen päästä Jumalan valtakuntaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jumala vielä repii tämän epäpyhän allianssin kappaleiksi ja kepun kanssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu