outo fetissini (44v nainen)

Anonyymi

Minulla on sellainen fetissi, että minun tekee mieli jatkuvasti työntää jäätelöä perseeseen ja maapähkinöitä kyytipojaksi anaaliin. Persereikäni on jatkuvasti hellänä, koska kaiken lisäksi harrastan mieheni kanssa peppusexiä joka ilta, koska se on niin ihanaaa. Perseeni vuotaa myös jatkuvasti verta. Osaako kukaan auttaa, sillä en kehtaa mennä lääkääriin näyttämään ahteriani.

5

78

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Suosittelen pitämään öisin puikkoja perseessä jos auttaa. Muuten imuria sitten sinne vaan niin tekee hyvää, itsellä oli samanlaista ongelmaa muuta vuosi sitten. Ja muuten maapähkinät aiheutti minulle persereikään niin isoja finnejä että kun mies sinne munansa lykki, sattui muuten aivan helkkaristi. 2 niin isoa finniä että huhhuh. Miehen munalle ne finnit sitten purskahti.

    • Anonyymi

      Tiukka, peräaukon mukaan valmistettu anaalitappi ehkäisee tehokkaasti vuodot!

    • Anonyymi

      Miten olisi jogurtti??!

    • Voitko vähän kuvailla sitä nautinnon tunnetta jonka saat kun työnnät jäätelö ja maapähkinävoita peräsuoleesi? Onko vanilja vai joku tietty maku jäätelö esim lakritsi?

      Jos peräsuolesta tuleva veri on samanväristä kuin muukin veresi niin tauko ei ole niin kiireellinen kuin jos peräsuolesi veri olisi tummempaa, sillä tumma veri voi olla merkki suolitulehduksesta. Jos veri on tummaa niin suosittelen lopettamaan kaiken prosessoidun ruoan työntämisen peräsuoleen, koska prosessoidut ruoat lähes poikkeuksetta kohottavat tulehdusarvoja, ja jäätelö on aika prosessoitua kun se ei varmaan sinullakaan ole luomua ja vaikka olisikin niin siihen käytetty maito olisi silti pastöroitu ja sokeripitoisuutta nostettu keinotekoisesti mikä nostaa tulehdusarvojen lisäksi syöpäriskiä. Lisäksi ei-luomu maitotuotteissa on lähes aina antibiootteja joita et halua varsinkaan peräsuoleesi missä pitäisi olla terve bakteerikanta. Kun syöt antibioottipitoisia maitotuotteita normaalisti suun kautta, suurimman osan antibiooteista pitäisi hävitä matkalla ennenkuin tuote päätyy paksusuoleesi, mutta kun tunget antibioottipitoisen jäätelön suoraan paksusuoleen niin bakteerikato on varmasti pahempi. Lisäksi prosessoitu sokeri suolistossa kehittää epäedullista bakteerikantaa joka muistaakseni aiheuttaa jotain pahaa suolelle, jonnekin se jotain pahaa aiheuttaa joka tapauksessa, ja tämä bakteerikanta aiheuttaa myös riippuvuutta sokeripitoisiin elintarvikkeisiin.

      Anaaliseksistä ei varmaan tarvitse pitää pitkää taukoa mutta tärkeintä olisi varmaankin jättää jäätelön työntäminen peräsuoleen mahdollisimman harvoihin kertoihin, tai lopettaa kokonaan. Maapähkinä on tulehdusystävällistä ruokaa suun kautta nautittuna, mutta koska peräsuoli imee vain nesteitä eikä ruoassa olevia entsyymejä mitkä ohutsuoli imee, ja koska maapähkinävoi jota tunget peräsuoleesi ei ole myöskään sulanut vatsalaukussasi, et saa tätä etua maapähkinävoista. Maapähkinävoi on sen verta sitkeää ja jämäkkää tavaraa että anaaliyhdynnässä siitä on enemmän haittaa peräsuolessasi kuin hyötyä terveyden kannalta, joten suosittelen vähentämään sen käyttöä peräsuolessa.

      Hyvää jatkoa.

      • Anonyymi

        Hei,

        kiitos viestistäsi. olen päässyt eroon jäätelöistä ja korvannut ne ah niin kalliilla, mutta parhaalla dildollani, jonka mies osti minulle lahjaksi. Vaivat ovat loppuneet ja voin hyvin, anaaliseksiä en ole jättänyt mihinkään ;) Hyvää jatkoa vaan sinnekin.


    Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta ihana

      Kauniskasvoinen ihanuus 😘 saan sut vielä
      Ikävä
      40
      6993
    2. Hei rakas...

      Miten on työpäivä sujunut? Rakastan sinua 💗
      Ikävä
      32
      3948
    3. Ei tämä etene ikinä

      Kun kumpikaan ei enää ota yhteyttä. Mä en ainakaan uskalla.
      Ikävä
      45
      3330
    4. Edelleen sitä on vaikea uskoa

      Että olisit oikeasti rakastunut muhun
      Ikävä
      40
      2939
    5. Vitsi mihin menit. Heti takasin.

      Mä näin sut tuu takasin! Oli kiire, niin en ehtiny sin perään!
      Ikävä
      17
      2726
    6. Toiveikas vai toivoton

      torstai? Ajatuksia?
      Ikävä
      37
      2238
    7. Mukavaa päivää

      Mun rakkauden kohteelle ❤️ toivottavasti olet onnellinen
      Ikävä
      16
      2196
    8. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      41
      2143
    9. Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...

      Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons
      Suomalaiset julkkikset
      48
      2077
    10. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      40
      2058
    Aihe