outo fetissini (44v nainen)

Anonyymi

Minulla on sellainen fetissi, että minun tekee mieli jatkuvasti työntää jäätelöä perseeseen ja maapähkinöitä kyytipojaksi anaaliin. Persereikäni on jatkuvasti hellänä, koska kaiken lisäksi harrastan mieheni kanssa peppusexiä joka ilta, koska se on niin ihanaaa. Perseeni vuotaa myös jatkuvasti verta. Osaako kukaan auttaa, sillä en kehtaa mennä lääkääriin näyttämään ahteriani.

5

99

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Suosittelen pitämään öisin puikkoja perseessä jos auttaa. Muuten imuria sitten sinne vaan niin tekee hyvää, itsellä oli samanlaista ongelmaa muuta vuosi sitten. Ja muuten maapähkinät aiheutti minulle persereikään niin isoja finnejä että kun mies sinne munansa lykki, sattui muuten aivan helkkaristi. 2 niin isoa finniä että huhhuh. Miehen munalle ne finnit sitten purskahti.

    • Anonyymi

      Tiukka, peräaukon mukaan valmistettu anaalitappi ehkäisee tehokkaasti vuodot!

    • Anonyymi

      Miten olisi jogurtti??!

    • Voitko vähän kuvailla sitä nautinnon tunnetta jonka saat kun työnnät jäätelö ja maapähkinävoita peräsuoleesi? Onko vanilja vai joku tietty maku jäätelö esim lakritsi?

      Jos peräsuolesta tuleva veri on samanväristä kuin muukin veresi niin tauko ei ole niin kiireellinen kuin jos peräsuolesi veri olisi tummempaa, sillä tumma veri voi olla merkki suolitulehduksesta. Jos veri on tummaa niin suosittelen lopettamaan kaiken prosessoidun ruoan työntämisen peräsuoleen, koska prosessoidut ruoat lähes poikkeuksetta kohottavat tulehdusarvoja, ja jäätelö on aika prosessoitua kun se ei varmaan sinullakaan ole luomua ja vaikka olisikin niin siihen käytetty maito olisi silti pastöroitu ja sokeripitoisuutta nostettu keinotekoisesti mikä nostaa tulehdusarvojen lisäksi syöpäriskiä. Lisäksi ei-luomu maitotuotteissa on lähes aina antibiootteja joita et halua varsinkaan peräsuoleesi missä pitäisi olla terve bakteerikanta. Kun syöt antibioottipitoisia maitotuotteita normaalisti suun kautta, suurimman osan antibiooteista pitäisi hävitä matkalla ennenkuin tuote päätyy paksusuoleesi, mutta kun tunget antibioottipitoisen jäätelön suoraan paksusuoleen niin bakteerikato on varmasti pahempi. Lisäksi prosessoitu sokeri suolistossa kehittää epäedullista bakteerikantaa joka muistaakseni aiheuttaa jotain pahaa suolelle, jonnekin se jotain pahaa aiheuttaa joka tapauksessa, ja tämä bakteerikanta aiheuttaa myös riippuvuutta sokeripitoisiin elintarvikkeisiin.

      Anaaliseksistä ei varmaan tarvitse pitää pitkää taukoa mutta tärkeintä olisi varmaankin jättää jäätelön työntäminen peräsuoleen mahdollisimman harvoihin kertoihin, tai lopettaa kokonaan. Maapähkinä on tulehdusystävällistä ruokaa suun kautta nautittuna, mutta koska peräsuoli imee vain nesteitä eikä ruoassa olevia entsyymejä mitkä ohutsuoli imee, ja koska maapähkinävoi jota tunget peräsuoleesi ei ole myöskään sulanut vatsalaukussasi, et saa tätä etua maapähkinävoista. Maapähkinävoi on sen verta sitkeää ja jämäkkää tavaraa että anaaliyhdynnässä siitä on enemmän haittaa peräsuolessasi kuin hyötyä terveyden kannalta, joten suosittelen vähentämään sen käyttöä peräsuolessa.

      Hyvää jatkoa.

      • Anonyymi

        Hei,

        kiitos viestistäsi. olen päässyt eroon jäätelöistä ja korvannut ne ah niin kalliilla, mutta parhaalla dildollani, jonka mies osti minulle lahjaksi. Vaivat ovat loppuneet ja voin hyvin, anaaliseksiä en ole jättänyt mihinkään ;) Hyvää jatkoa vaan sinnekin.


    Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      294
      4781
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      135
      3066
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      52
      2983
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1541
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1242
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1189
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      7
      1016
    8. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      991
    9. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      981
    10. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      979
    Aihe