Hirvittävää huutoa Mutupolulla 9.7. yöllä kolmelta

Naapurit, soitelkaahan kiinteistöhuoltoon ja kertokaa mistä ja mitä kuului niin saadaan mekastajat kuriin. Ja sinä huutaja, jos olit esim pahoinpitelyn uhri, mene päivystykseen ja tee rikosilmoitus.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onkohan ollut tosielämän ulvova mylläri?

Äänestä

Usein soitto poliisille lopettaa ulinat, jos kyse on pygmeistä, soitat mustanaamiolle. Vaikeassa tilanteessa yhteys Chuck Norrisiin.

Äänestä

Mustis ja Norris kamppaili kerran, ennalta oli sovittu että häviäjä joutuu pitämään aina kalsarit housujen päällä. . . Mustis hävisi

Äänestä

Onhan tuo heviletti nisti kyllä ihan tyypillinen akanhakkaaja

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Naapurit, soitelkaahan kiinteistöhuoltoon ja kertokaa mistä ja mitä kuului niin saadaan mekastajat kuriin. Ja sinä huutaja, jos olit esim pahoinpitelyn uhri, mene päivystykseen ja tee rikosilmoitus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu