Ole reilu parikymppinen nainen/tyttö ja lähes ainoat seksifantasiat minulla liittyvät siihen miten yksi tai useampi vanhempi (50 ?) mies ottaa minut kiimaisena. Kiihotun kyllä muistakin asioista mutta yleensä kuitenkin tällaista päädyn ajattelemaan ja haaveilemaan.. olenko ainutlaatuinen vai onko muitakin?
Nuoren tytön fantasia vanhemmista miehistä
10
393
Vastaukset
On teitä muitakin.
Itse en vain taida olla etsimäsi. 50v mut en sellainen äijä jota ilmeisesti kaipaat.
Uskon silti, et löydät helposti etsimäsi. Kuka 50 mies nyt ei ottais parikymppistä tyttöä jos siihen on tilaisuus.Jos päätät toteuttaa fantasiasi yhden 50 miehen kanssa, ota yhteyttä.
- Anonyymi
Käy, otan,,, mut annankin... ehdoillani 55/190/85 kerro yhteystietoja?
- Anonyymi
37v,/172/65. Mäkin haluaa antaa. H'ki alueella
- Anonyymi
Käviskö 50 mies ?
Soita nolla neljä sataa584038 ja toteuta fantasiani. Pyydä että saat kuulla katsomaan Tallia, niin avaan sen oven ja samalla voimme runkkailla heinäpaalien keskellä. Joskus mieleni tekee pyllistää ja saada parrua keskellä hevosten. Älä säikähdä, vaikka olen pienikokoinen mies, osaan kuitenkin ajaa koneita melkoisella voimalla. Pusi pus ja lempeä talliin. Tallini on Kempeleessä.
- Anonyymi
Hei tyttöseni
Tässä olisi sinulle pitkä ja tumma, charmikas, todella viriili ja kestävä ja ihan komeakin atleettikroppainen 54-vuotias Herrasmies joka toteuttaa fantasiasi mielellään.
Olen luotettava ja 100% terve ja et osaa kuvitellakaan kuin hyvänä sinua pitäisin.
Laitappas meiliä niin tutustutaan. Takaan ettet pety :)
Tutustutaan ensin meileitse ja saat kertoa ne tuhmimmatkin fantasiasi jotka kanssani on mahdollista toteuttaa.
Meilini: [email protected]
Ps. Feikkien, miesten/homojen ei kannata vaivautua. Postaa minulle, niin päästään asiaan!
- Anonyymi
On muitakin. Mä haluisin olla hotellissa sidottuna hellästi mahalleen tyyny vatsan alla ja useat vanhemmat miehet kävis ottaa mua takaa ja puhuis tuhmia mun korvaan. Laukeis sisään kovasti murahdelleen. Sit mun mies piiskais mua hellästi ennen seuraavaa miestä. Tälle fantasialle oon masturboinut jo vuosia mut en uskalla toteuttaa tai tiedä miten sen voi ees toteuttaa.
T. 23v typykkä VantaaltaKannattaa aloittaa vähän helpommalla tavalla ja antautua ensin yhdelle tällaiselle pk-seudun 50 miehelle :)
Ketjusta on poistettu 38 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial91666Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1301661Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2511179Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221078Mies profiloin sinut
Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.2071053- 128929
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt3877- 10855
Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks48853Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks31845