Hei! Olen Helsingissä asuva 17-vuotias tyttö ja minulla on ollut jo pitkään fantasia jossa vanhempi mies alistaisi minua ja toimisin hänen seksiorjanaan!😍 En vain tiedä miten lähestyisin fantasian toteuttamista. Mitä teen?
Alistakaa:/
Anonyymi
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Hei! voimme suunitella koska haluat ja voisin jopa auttaa !
Yllättävää, ettei sulle ole tullut juurikaan vastauksia.
En itse ole kovin alistaja, mutta kyllähän tuollainen aina kiinnostais. Tosin tykkäisin myös itse olla toisinaan vähän olistettuna (tyttö strap-onilla)."En vain tiedä miten lähestyisin fantasian toteuttamista. Mitä teen?"
Ota vaikka yhteyttä tännepäin. (nikki @suomi24.fi)
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671623
- 104941
- 75753
- 51645
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa18641ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;189437- 26429