Entinenkin asunto oli iso mutta vieläkin isompaan muutto enteilee perheenlisäystä. Se olisi kyllä hieno juttu.
Martina ja Stefan muuttavat isompaan asuntoon - vauva tulossa?
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Eiköhän kyseessä ole sijoitus, kun edellisessä tuli asuttua se vaaditut kaksi vuotta ja rapiat.
- Anonyymi
Ehkä se ulkomaille muutto voisi olla viisasta... Maine on kärsinyt taas kolauksen.
- Anonyymi
Kannattaisi Martinan lopettaa alkoholin käyttö, kun ei näköjäään sovi sille ollenkaan. Aina lyömässä toisia naisia kun mukia ottaa...
- Anonyymi
Martina vihaa viinaa juovia ihmisiä. Itse hän nauttii vain yhden lasin ennen autoilua.
- Anonyymi
Se Martinan kellarihuoneisto on edelleen myymättä.
- Anonyymi
Kohta Martina yrittää näyttää ihanalta kotiäidistä ja postaa uudesta kodista kuvia.
- Anonyymi
Tarvitsee isomman asunnon, koska ego on niin suuri, ettei se mahdu pienempään.
- Anonyymi
Iso asunto on perheelle tärkeä. Asunnossa pitää olla yli 200m2 jotta sitä voi sanoa kodiksi. Maalla ison asunnon hankkiminen on helpompaa kun kaupungissa mutta kyllä ihmiset asuu aikamoisissa kanakopeissa. Hienoa, että Martina on löytänyt tilavan asunnon, jossa kasvattaa lapset.
- Anonyymi
Mutta miksi Martinalla on niin paha olla? Väkivallan tekonsa ja jatkuvasti sattuvat liikennerikkomuksensa eivät puhu tasapainoisen ja hyvinvoivan ihmisen puolesta. Miksi hän hehkuttaa hyvinvointiaan ja onneaan, kun ei vaikuttaisi aidosti olevan tyytyväinen itseensä ja elämäänsä, kun on tarve käydä nuorten ja kauniiden kimppuun? Miksi Martina valitsee aina uhreikseen itseään nuorempia ja kauniita julkkisnaisia? Mikä sairaus tuo on, ettei voi myöntää väkivaltaisuuttaan ja tekojaan, kun niitä on ollut mieleltään terveet todistamassakin?
- Anonyymi
Tunnen pari narsistista ihmisiä. Tyypillistä heille tilanteessa, kuin tilanteessa kääntää syyt muiden niskoille. Tuntevat olevansa kaiken yläpuolella. Säännöt, lait, muiden tunteet ja tarpeet eivät heitä hirveästi hetkauta. Sairaus siis sekin on myös.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074609Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734385Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941730- 4031661
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a321409Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61109Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531100- 67979
- 56954
- 92938