Moi.
Matkustelen ympäri Suomea työn puitteissa kokoajan. Majoitus on aina kaupunkien hotelleissa.
Kuinka ollakkaan, niin kullini alkaa aika herkästi seisomaan, kun kattelen pikkasenkaan pornosivuja. Sit alkaa kiimaa pukkaan.
Käyn hotellin saunassa ja toivoisin löytäväni sieltä saman henkisen reissumiehen joka myös seisottaa lauteilla mun kanssa.
Mut ei vain löydy ja pitää seisottaa yksin lauteilla.
Mä uskon, ett saman henkisiä, puuteessa eläviä on jonkin verran ja jotka ei välttis vierasta toisen miehen elintä kiimassa.
Saisinkohan täältä apuja tohon mun kiimaani: mielummin kaksin, kuin yksin vemputusta.
Reissumiesseksiä
Anonyymi
6
105
Vastaukset
Sama juttu mulla.
- Anonyymi
Harrasta avantouintia, sitten sopii heppi housuihin. Parantaa sydämen kuntoa ja antaa elinvoimaa, et saatat saada eläkkeenkin, kun ikä ei lopu kesken.
- Anonyymi
Käytkö Itä - Suomessa kyselee nainen ?
Jos oulussa olet niin kiihottais kovasti tulla saunaan vemputtaan
- Anonyymi
Tuttujuttu
- Anonyymi
Reissuan myös ja hotellien saunoissa käyn aina. Joskus siellä samanhenkistä seuraa ja kun jäädään kahdestaan niin hommiin vaan. :)
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"1509813Ikuiset kaipaajat
Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo1716213Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El335567Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset1775467Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään604518MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny64502Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle
Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m893549Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta783509En tiedä ymmärrätkö
Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk102991Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1292956