Moi.
Matkustelen ympäri Suomea työn puitteissa kokoajan. Majoitus on aina kaupunkien hotelleissa.
Kuinka ollakkaan, niin kullini alkaa aika herkästi seisomaan, kun kattelen pikkasenkaan pornosivuja. Sit alkaa kiimaa pukkaan.
Käyn hotellin saunassa ja toivoisin löytäväni sieltä saman henkisen reissumiehen joka myös seisottaa lauteilla mun kanssa.
Mut ei vain löydy ja pitää seisottaa yksin lauteilla.
Mä uskon, ett saman henkisiä, puuteessa eläviä on jonkin verran ja jotka ei välttis vierasta toisen miehen elintä kiimassa.
Saisinkohan täältä apuja tohon mun kiimaani: mielummin kaksin, kuin yksin vemputusta.
Reissumiesseksiä
Anonyymi
6
96
Vastaukset
Sama juttu mulla.
- Anonyymi
Harrasta avantouintia, sitten sopii heppi housuihin. Parantaa sydämen kuntoa ja antaa elinvoimaa, et saatat saada eläkkeenkin, kun ikä ei lopu kesken.
- Anonyymi
Käytkö Itä - Suomessa kyselee nainen ?
Jos oulussa olet niin kiihottais kovasti tulla saunaan vemputtaan
- Anonyymi
Tuttujuttu
- Anonyymi
Reissuan myös ja hotellien saunoissa käyn aina. Joskus siellä samanhenkistä seuraa ja kun jäädään kahdestaan niin hommiin vaan. :)
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745359Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302239- 371639
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510