Niin; siellä istuimme ja vanhaa matkaa muistelimme sekä uutta suunnittelimme.
Pave oli jo osa- eläkkeellä ja pystyi lähtemään milloin vain ja talouskin oli aina kunnossa. Itselläni oli matka- ajassa hieman säätämistä.
Ehkä hieman humalluimme ja thaimaan- kaipuu iski.
Vieressä on Harjutori ja sen varrella oli silloin 4 thai- hieromoa. Vieläkin 3.
Ehdotin josko sinne?
Ystävällinen mamma sanoi heti että hieronta on 50 € ja perinpohjaisempi käsittely 100 €; sis. omatoimisuuden.
Paven kaa Kurvin kapakassa.
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ilman muuta Karjala olisi kuulunut Suomelle, mutta eipä sitä olisi ollut mahdollista saada ilman merkittävää venäläistä väestöä, joka olisi muodostanut Suomelle sisä- ja ulkopoliittisen uhan. Lisäksi Karjalassa on asuttu kuin pellossa jatkosodan jälkeen, joten infran kunnostus imisi melkoisen omaisuuden. Tosin onhan siellä luonnonvaroja.
- Anonyymi
Joo, Vyborgassa tuhat rupukkaa pimperoinen
- Anonyymi
Koivistosta en tiedä, mutta hyvä ettei sille vaaran tielle lähdetty. Jos Suomi olisi ottanut Karjalan vastaan, seuraava neuvostojohtaja olisi vaatinut sen takaisin, koska se on ollut "ikiaikaista Venäjää". Sotaahan se olisi tiennyt. Rajat ovat nyt kohdallaan ja niistä on syytä pitää kiinni. Aina kun Suomella on ollut Venäjän kanssa rajasta epäselvyyttä, Suomi on joutunut kohtalokkaaseen sotaan. Se vei 80 000 nuorta miestä viimeksi.
Nyt meillä on presidenttinä kummityttönsä nainut maanpetturiääliö.
Nimeään en voine tässä mainita,.- Anonyymi
Ääliömäistä, miten liittyy Pattayan matkailuun.
- Anonyymi
Tavja Halonen toiseksi paras Suomen kaikista presidenteistä.
Paras on haudattuna Kremlin muuriin.
Koivisto, Karjala, Venäjä, ruplat ja sota mainittu.
Maanpetturipresidentimme sopii mainiosti jonon jatkoksi.- Anonyymi
Se on kultaa, päästä ajamaan kajakkia, kirkkoveneen jälkeen
- Anonyymi
Pattaya on Paratiisi
sitä kehtaa muistella ja varata aina uusi reissu heti- Anonyymi
Ennen varasin kentällä palatessa, nykyään jo Pattiksella ollessani
Näin toimii ikuisesti nuori
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011031
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt57979Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61830Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa144798- 65695
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel103561Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto90548- 78541
- 53527
- 39518
