Johtuuko Li Anderssonin lempinimi Klonkku samanlaisesta luonteesta Satu sormusten herran Klonkun kanssa vaiko yhdennäköisyydestä, onko varmaan tietoa?
Klonkku se on mutta miksi?
28
259
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ainakaan ulkonäöstä tai argumentointikyvystä. Olen hänen kanssaan 100% eri mieltä asioista, mutta taitava poliitikkohan hän on ja aivan sieväkin. Ja nyt tosiaan sanon tämän kokkarina.
- Anonyymi
Kokkarit osaa arvostaa suomalaista naista. Se mm. persuilta puuttuu täysin kuten avaus jo osoittaa..
- Anonyymi
Suuret silmät ja luisevan laiha.
- Anonyymi
Jos olet 100 % eri mieltä, et ole realisti. Kukaan poliitikko ei voi olla kaikessa väärässä.
Ajattelusi taitaa olla varhaismurkkuikäisen asteella.
- Anonyymi
Pakkoruotsi-Li Andersson ei osaa säännellä äänen voimakkuutta. Monotoninen huuto saattaa vaikuttaa vakuuttavalta.
- Anonyymi
Humalassa Li on melkoinen öykkäri. Hoikka mutta ei sporttisen oloinen ollenkaan, muutaman vuoden kuluttua rupeaa näkymään enemmänkin kuluttava elämäntapa.
- Anonyymi
Tänään Porissa muiden ääni ok, mutta tämän kohdalla joutuu äänen mykistämään, hankalaa.
- Anonyymi
Silmät ovat kuin Klonkulla. Lisäksi on kovasti muiden sormuksien ym. omaisuuden perään.
- Anonyymi
Kilpailee ko. arvonimestä Kretu-Lauran kanssa. Sukulaisia keskenään?
Suomenruotsalainen kaunotar.
- Anonyymi
kun katsoo bajamajan naamataulua ja liin naamataulua, niin joutuu toteamaan, että on samalta perunapellolta sukuhaarat eriytyneet joskus lähimenneisyydessä.
- Anonyymi
Yksinkertaisinta olisi mennä salaliitto palstalle ja lukea klonks klonx. Poistavat taas nuo viestit tosta.
- Anonyymi
Istuu selkä kyttyrässä. Ei osaa seistä huojumatta. Pälyilee, Ja todellakin onko hänen pakko huutaa!!!
Henkinen kylmyys, agressiivisuus, röyhkeys sekä itserakkaus kuvaavat hyvin suomenruotsalaista Klonkku-Anderssonia. SKDL:än sekä vasemmistoliiton entisenä äänestäjänä tunne jopa hienoista inhoa häntä kohtaan, ja enkä ole ainoa.
- Anonyymi
Ote tuosta artikkelista josta suomennan pätkän.
http://jagvillvarafarlig.blogspot.com/2010/07/hans-liljeson-palmemordets-hemliga.html
Vastatakseen kaikkiin näihin kysymyksiin Liljeson lanseeraa kokonaan uuden teorian ilmoille: mitään murhaa ei edes tapahtunut. Olof Palme järjesti yhteistyössä johtavien sosiaalidemokraattien kanssa katoamisen keinona jäädä eläkkeelle.
För att besvara alla dessa frågor lanserar Liljeson en helt ny teori: det finns inget mord. Olof Palme organiserade själv, i samarbete med ledande socialdemokrater, sitt försvinnande som ett sätt att gå i pension. - Anonyymi
Tämä huijaus paljastuu kohta. Vasemmistoliiton kannattasi jo varautua ettei tulla puskista.
- Anonyymi
Oletteko huomannut miten Liin kumihuuli roikkuu leuan päällä?
- Anonyymi
Kuolaa muiden rikkauksien perään.
- Anonyymi
Uutisissa Andersson ja Arhinmäki esittivät pyöräilevänsä vasuri-tapahtumaan.
En arvannutkaan että Arhinmäki olisi ollut massa-kuurilla. Melkoinen pallo kehittynyt, liekkö kasvisruokavalio turvottanut vai pelkkä kalja?on rankkaa olla ei-puoluejohtaja ja pitää yllä samaa ruokailu- ja juomailuintoa, kuin enne vanhaan hyvinä aikoina.
- Anonyymi
Pisaranmuoto on aerodynaamisesti paras, jos keho-positiivinen ex-puoluejohtaja on päässyt mäenpäälle niin alas tullaan vauhdilla.
- Anonyymi
Ulkonäkö riittää pöhöttyneiden poliitikkojen joukossa, mutta asiaosaaminen on hanurista.
- Anonyymi
Se ikä tekee ulkonäön.
- Anonyymi
Mitkä ovat ministerin saavutukset nykyhallituksessa?
- Anonyymi
Työllistänyt 5 avustajaa. Oliko niissä joku rikollinenkin, silloin "paha saa palkkansa", tässä tapauksessa melkoisen hyvän liksan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Työllistänyt 5 avustajaa. Oliko niissä joku rikollinenkin, silloin "paha saa palkkansa", tässä tapauksessa melkoisen hyvän liksan.
Jaahas, se on perjantai. Jokohan ministeriautolla on käytetty avustajat alkossa. Perjantaille ja lauantaille onkin tulossa työpalavereja ydinjoukon kesken.
Anonyymi kirjoitti:
Työllistänyt 5 avustajaa. Oliko niissä joku rikollinenkin, silloin "paha saa palkkansa", tässä tapauksessa melkoisen hyvän liksan.
Laitetaan niille vielä tosi kova liksa, niin valtion verotulotkin kasvavat.
- Anonyymi
Se johtuu vaan siitä että te persut olette niin kuutamolla
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302239- 371629
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510