Oot 1 of a kind nainen..

Mitä sä tunnet ? <3
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

jos olisin hänen one of kind,niin tunnen yhä tunteita häneen :)

Äänestä

Tunnen hyviä energioita juuri nyt. Kävin nimittäin saunassa. Tai siis oleskelin siellä löylyissä. Ja sitten peseydyin. Että semmosta. Mitä itse?

Äänestä
  • Odottelen viestiä puhelimeeni jos hän uskaltaa 🤗

    Äänestä

  • En taida uskaltaa,pakkeja pelkään liikaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En taida uskaltaa,pakkeja pelkään liikaa

    Sitten et ole oikea 🤷🏻‍♂️

    Äänestä

Sori, en tunne nyt yhtään mitään.Olen puolikuollut väsymyksestä. Sohva kutsuu. Palaillaan myöhemmin.

Äänestä

Eikö me kaikki olla ainutkertaisia, myös säkin joka olet aloituksen kirjoittanut olet ainoa laatuasi

Äänestä

Jos mulle olisi, tunnen sua kohtaan todella sydämellisiä tunteita, haluaisin että olisit edes ystäväni aina, jos ei muuta... Haluaisin sun läheisyyttä ja lämpöä ja tietty, paljon enemmän jota en tässä ala kertomaan.

Ikävä on kova😘

Äänestä

Tunnen ♥️💕💘♥️. Tuo on hyvin selvää itselle. Ja olen sen valmis elämään tunteet fyysisesti ja henkisesti kaikilla tasoilla. Ja jakamaan ne kanssasi ihan oikeassa elämässä. En tarvise kuin tiedon, että sinäkin niin haluat. Intuitioni sanoo, että tässä olisi onnistuessaan ainekset suureen, elämän pituiseen, rakkauteen.

Äänestä
  • oliko tämä sun vastaus mulle?
    onko tämä miehen vai naisen kirjoitus???

    Äänestä

  • Naiselta miehelle, jolle on kertonut tunteistani. En tiedä onko sinulle. ;-) Keneltä sen olisit toivonut olevan?

    Äänestä

Tunnen, että rakastan sua aina vaan enemmän. 💞

Äänestä

Tunnen paljonkin, ja pelkästään positiivisia tunteita häntä kohtaan. Haluisin kertoa niistä mutta en tiedä haluaako kuulla? Ja mitä hän miettii, olenko hänen ajatuksissaan koskaan ja jos niin onko ne ajatukset positiivisia... Hänkin on one of a kind -mies minulle, ainutlaatuinen tapaus :)

Äänestä
  • Millä kirjaimella alkaa?

    Äänestä

  • Ainakin tämä hieman omituinen ja mahdoton sitruuna haluaisi kuulla, koska hänellä on paljon positiivisia tunteita tätä ihmistä kohtaan- mikäli on juurikin `hän`.

    Äänestä

Minä olen Anonyymi, olen kirjoittanut kaikki Anonyymi-viestit.
Tunnustan! Se olen minä. Tunniste on Anonyymi.

Äänestä

En viiti kertoa täällä hänestä ettei väärät omi.

Äänestä
  • Kerro suoraan vaan?

    Äänestä

En ainakaan exääni. Syystä että on exäni. Mun exät on aina eriä. Pitkät parisuhteet ja niin huonot muistot.

Äänestä
  • Mulle kävi taas toisin, ihminen jonka olen tuntenut yhdeksisen vuotta ja jonka kanssa ollaan soudettu ja huovattu, on rakkaimpani edelleen. Kaikkemme ollaan koettu, mutta silti ollaan pysytty rinta rinnan:) Öitä palstalle.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä sä tunnet ? <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu