Maisan Torpan häät

Jollen ole väärin lukenut lehdistä, niin häiden piti/pitää olla vuonna 2019 kesällä. Nyt ollaan loppukesässä. Muutama viikkoa aikaa odotella spektaallisia häitä. Jos ne on siis tulossa? Onko?!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt on keskikesä. Loppukesä on elokuun lopussa. Ja he eivät ole häitään edes päättäneet vielä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jollen ole väärin lukenut lehdistä, niin häiden piti/pitää olla vuonna 2019 kesällä. Nyt ollaan loppukesässä. Muutama viikkoa aikaa odotella spektaallisia häitä. Jos ne on siis tulossa? Onko?!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu