se hyppelee alvariinsa ties minne sivuolle minne en tarkoita mennä ja sit se kirjoitteleeki ittestään kaikkii kirjaimia mitä en itse painele, eikös ole outoa :/ En edes ole vihainen/katkera kenellekään ja sinnekin palstoille se hamuaa mennä. :O
Mun tietokeessa kummittelee
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ole huoleti, täällä on palsta täynnä likaisia tyttöjä, jotka auttaa, voit purkaa heille sydäntäsi, ne jopa näyttää valtaavan jokaisen aloituksen
Viruksia täynnä se kone, vie huoltoon tai kaverille joka osaa atk:n, itselle se olisi lastenleikkiä ja omat koneet ovat putipuhtaita.
Ei pitäisi kun uusi kone jossa maksullinen virustentorjunta!! Siksi ihmettelenkin miten mahdollista!!
Olen kyllä tietoinen että exä oli hakkeroitunut vanhaan koneeseen mutta että nyt tähän uuteenkin, kyllä pistää vihaksi!!!
Mikään exä ole kun tällä palstalla kun aikas pyörit niin aletaan seuraamaan laittomin keinoin ihan tuttu juttu ja koettua monta kertaa ja eteni jopa vainon puolelle irl
Ei kannata olla sinisilmäinen sen suhteen että kone olisi "putipuhdas" jos järjestelmäsi ei vain huomaa niitä viruksia ;)
No, mitä nyt itse olen täysin perillä mitä koneessa pyörii ja ajetaan. Että sikäli.
Ylläpidon risto kummittelee koneessasi
Tuo on selvä merkki siitä että joku toinen hallitsee konettasi. Siinä voisi olla pahin "peijooni" eli troijalainenkin.
Siis jos tuo aloituksesi ei ollut pelkkä vitsi?
Peikko, Pekko tai Peijooni. Hammaspeikko siinä voi olla.
Töissä eräs työkaveri -tyttö se oli, kertoi haittaohjelmasta joka liikutteli hiirtä itsekseen ruudulla.
Kukaan ei ole vastuussa siitä mitä tietokoneellaan itse tekee ja mitä nappia painaa, kun saattaa olla joku virus kyseessä.
Ei tosiaan ollut vitsi. Tätä on jatkunut jo monta vuotta, paitsi että nyt on uusi kone ja uudet virusohjelmat!!!
Kirjoitin kaipaukseni kohteellekin viestiä koneellani ja nekin katosi savuna ilmaan ja nyt en tiedä kenen toimesta ne katosi!!!!
Ja minusta tuntuu että puhelimessani on sama juttu :/