Siis mitä pervoja täällä on? Kamalaa,onks ihmiset tosiaan näin pervoja.Tosi kiva ku vaik bussissa istun niin viereen tulee joku mies,sit ajattelen että mitäköhä kaikki seksiasentoja toikin on kokeillut.Onkoha se just ollu sekstaamas,onks se käyny ees suihkus...Varmaan sen tyttöystäväkin on joku hullu seksipakkomielteinen tyyppi,joka joka päivä ratsastaa miehellään.
Hitsin pervot
Annelli
32446
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä on elämä kovaa! itse kun ei oikein seksistä nauti, niin ei muutkaan saisi nauttia! perverssejä kaikki!
Pervot..? No, en mä nyt monipuolista, rikasta ja tyydyttävää seksielämää pervoksi kutsuisi.... Musta se ois tylsää, jos aina smoissa asennoissa naitais ja aina ois samat kuviot. Se on vaihtelu ja kokeilut kun virkistää!
Mä haluan seksiä lähes joka päivä, joskus monta kertaa päivässä... Jos se tekee musta "hullun seksipakkomielteisen tyypin" sun silmissäs - niin ei paljon kiinnosta. Mulla ja mun miehellä on ihana nautinnollinen seksielämä, aivan mahtavaa, ihan sama mitä muut ajattelee.
mekkoon!!!