Millaisia kokemuksia Yyterin nakurannasta? Keski-ikäinen pariskunta ollaan ja rajaton rusketus kiinnostaa. Millainen tunnelma paikan päällä?
Yyterin nakurannalle
18
130
Vastaukset
- Anonyymi
Välillä aika ahdistava tunnelma, äijät kun änkee lähelle esittelemään vehkeitään
- Anonyymi
Vanhat ukot ovat maanvaiva näissä vähänkään paremmissa paikoissa.
- Anonyymi
Tuleeko nämä ukot esitteleen kalujaan, vaikka ois pariskuntana liikkellä? Ts. saako pariskunnat olla rauhassa, jos niin haluaa? Onko tuolla jokin sisäpiirin koodisto tms.
- Anonyymi
Sisäpiirin koodisto on niin että pariskunnan vaimo levittelee sormillaan miehen perse reikään homoille nussittavaksi
- Anonyymi
Nykyinen meno on valitettavasti sellainen, että häiriköt tuppaavat pilaamaan kaikki hyvät paikat missä ennen on saanut olla rauhassa.
- Anonyymi
Yyterissä on se yks vanha ukko, jolla on kalu kuin hevosella.
Usein näkee hiekkadyyneillä päivystämässä, hattu päässä, muuten naku ja esittelee vehjettään. - Anonyymi
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006181714.html?ref=rss
Miesoletettuja- Anonyymi
Jaa että ihan junajuttuja on harrastettu ja vaunujen paikkaa vaihdettu välillä. Hyvä meininki jos sellaisesta sattuu tykkäämään. Mutta lasten juttuja nää ei kyllä ole,
- Anonyymi
Jutut hattupäisestä isokaluisesta on humpuukia. Olen vieraillut rannalla vuosia eikä sellaista ole näkynyt. Isomahaisia pienikaluisia homoja kylläkin.
Naisten kannattaa varoa muutamaa päällekäyvää ahdistelijaa. - Anonyymi
Vanhaukko lippispäässä vehje löysänä reilusti yli 25cm ja paksu kuin naisen ranne nähty taas tänään siellä, Eli ei se ole mikään legenda vaan joku helve.in friikki. No ei kyllä käy kateeksi tuollaista ei pysty panemaan ellei sitten ole joku ämpäri p.llu.
Pelkästään tuon friikin takia kannattaa ees kerran käydä yyterin nakurannalla. Väitän omin silmin tuon pesäpallomailan nähneenä tuo on jonkin sortin mailmanennätys - Anonyymi
Minä näin puolimetrisen kalun. Omistaja kantoi sitä ylpeästi. Ihmiset häkin takaa katselivat sitä kateellisena. Kalun omistajaa ei saanut ruokkia.
- Anonyymi
Kannattaa ottaa yleisellä rannalla sekstaavista kuvia jotta on todistusaineistoa poliisille.
Myös auton rekkari on syytä painaa mieleen. Kyseessä on samat henkilöt jotka alueella häiriköi. - Anonyymi
En suosittele kuvien ottamista. Jos huomaavat, voivat käydä päälle.
- Anonyymi
Minä puren homppelin kalun poikki jos tulee ahdistelemaan meitä.
- Anonyymi
Ei ne homppelit ahdistele! Ovat usein pönäköitä ja nysäkulleja! Vaikka ukm olenkin voisin käydä aidan toisella puolella jos olis edes kerrankin kunnon mela johon tarttua!
- Anonyymi
Kyllä vaan äijät tuppaavat melkein iholle, koko ajan niitä joutui hätistelemään pois. Ikävä kokemus oli.
- Anonyymi
Niin se vaan on. Rannoille pitä aidata "vain naisille" -alueita. Muu ei tehoa. Ihan kuten nyt on tehty Pihlajasaaressa.
- Anonyymi
Viime kesänä olin Yyterin nakurannalla pippeli ja perse paljaana.
Makasin mahallani, haarat leveällä, selkä notkolla ja perse pystyssä.
Jonkin ajan kuluttua mies pysähtyi taakseni ja katsoi kun olin tyrkyllä.
Mies tuli taakseni, pani kyrpänsä pano-reikääni ja nussi minua perseeseeni.
Menen taas kesällä Yyteriin homojen nussittavaksi.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti29346052Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!5311514Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy24311110Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump539922Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla948729Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua3026818Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka133867Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j43585Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti33460Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle83379