12 israelilaista pidättey joukkoraiskauksesta

Kovin hiljaa täällä olla israelilasnuorten tekemästä raiskaamisesta. Oikein joukolla liikkeellä.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/8b6ee382-e9be-4a83-afc0-23fd940d3fc2

Milloin Huhtasaari tuomitsee?
2<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yllätys. Sinnehän (israeliin) huijataan valkoisia naisia "töihin" ja joutuvatkin sitten tekemään pakolla prost.tuutio työtä. Rahat menevät valituille.

1Äänestä

Ihmiskunnalla ei taida olla paljonkaan toivoa.

Väki lisääntyy vastoin parempaa ymmärrystä ja
käytös ei parane vaikka kuinka olis koulut ja
kännykät.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kovin hiljaa täällä olla israelilasnuorten tekemästä raiskaamisesta. Oikein joukolla liikkeellä.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/8b6ee382-e9be-4a83-afc0-23fd940d3fc2

Milloin Huhtasaari tuomitsee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu