Jos IL:n uutinen ei ole ankka, niin mihin voimme enää luottaa tuossa miehessä?
Kuinkahan monta "KTM"-tutkinnon suorittanutta nykyisissä kansanedustajissamme on?
IL: Hussein al-Taee on ilmoittanut vääriä tietoja koulutuksestaan
8
101
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt sossujen pohjanoteeraus,Ahmed Hussein valehtelee minkä kerkiää,hölmöläiset uskoo,pilkkaa meita"vääräuskoisia",on törkeää Rinne on kusi sukassa ja pää pensaassa,mahtavaa,ennen k-edustajat oli rehellisiä nyt rikollisia ,vankeustuomioita ym,se on loukkaus kansaamme vastaan.
- Anonyymi
Median kannattaisi selvittää , mihinkä "tuottoisaan" yritykseen. tämä henklö rahojaan sijoittaa.
- Anonyymi
Muslimin kannattaisi taas ottaa vähän sairauslomaa. Tuli taas kuraa niskaan kun petin omani. Ramadaniin asti voisi olla hyvä. Voisi lataamossa keksiä uusia kujeita. Tietysti niin, että veromaksajat maksavat täyden palkan.
- Anonyymi
Nyt näyttää kyllä viimeisten pehtikirjoitusten valossa. Onko al-Taee Venäjän vaikutuspiirissä tai jopa FSB:n agentti, joka soluttautui CMI:iin? Olisipa hurjaa jos SDP:ssä olisi vieraan vallan agentti kansanedustajana.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006186291.html - Anonyymi
Kuinkahan monta kantasuomalaista on äänestänyt, tätä jätkää eduskuntaan?????
- Anonyymi
Vanha juttu jo. Täytyy kyllä todeta, että tämä Al Taee on hyvännäköinen mies. Yleensä sieltä suunnalta tulevat ovat kasvoiltaan voimakaspiirteisempiä.
- Anonyymi
Ei ole sen ikäinen mitä on kerrottu. Ottakaa dna, nimikin selvitettävä, on vielä muita nimiä?!!!
- Anonyymi
Virallisesti tämä vauhdilla harmaantuva komistus on reippaasti alle 40 v. Näyttää ainakin 10-15 vuotta vanhemmalta.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522095
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3321293Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.921199- 1521094
- 68941
- 35928
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31869Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta24814Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59807Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46779