Vilautettavat pikkuhousut taas muodissa

Kyseenalainen string-muoti tekee paluun - näitä äidit kauhistelevat
https://www.iltalehti.fi/muoti/a/ad0e7dcf-b458-4ade-825e-31e227fba9ed

Että silleen, meneekö jo liian paljastavaksi?
1050
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mites meillä miehillä?

Äänestä

Saako katsoa vai tuleeko syyte?

Äänestä

Samalla tavalla vilauttelee isoäiditkin nykyään. Helvetin ällöttävää kun perse paljaan maauimalassakin, vain rihma persereiän ja v-tun suojana, vyötärölänka navan yläpuolella. Ei tee mieli istua tai uida missään noiden jäljiltä. Mikä ihmeen pakkomielle niillä on paljastella mahdollismman paljon joka paikassa.

Äänestä
  • Mitäs kammottavaa siinä v-tussa sitten on?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitäs kammottavaa siinä v-tussa sitten on?

    No kyllä isoäitien räysä on jo niin loppuunnuzzzzzitun oloinen, että vilunväreet tulee jo pelkästä ajatuksesta...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitäs kammottavaa siinä v-tussa sitten on?

    Ei sitä joka paikassa tarvitse esitellä ja eritteitä ja tauteja levitellä. Jatkuvasti jotain tulehduksia ja hajutkin sen mukaiset.

    Äänestä

Nainen on kummallinen kulkija, ensin näytetään julkisesti mahdollisimman paljastavaa, jopa irstasta hymyssä suin mutta kun sanoo siitä jotain heille he suuttuvat? Mitäs jos kukaan ei reagoisi mitenkään, osoittaisi heille että ei kiinnosta eikä kukaan katselisi jos livenä tulisi vastaan, kääntäisi pään aina kohdatessa. Eikä koskaan kukaan kommentoisi mitenkään missään heidän näyttelyitään? Varmasti pahoittaisivat mielensä siitäkin. Täytyyhän siinä jokin tarkoitus olla kun julkisesti poseeraavat näyttäen liki kaiken?

Äänestä
  • Miksi ei voi vilauttaa ihan ilman pöksyjä? Tuskinpa siitäkään kukaan järkyttyisi!

    Äänestä

Minäpä käytän kireitä pyöräilyhousuja koko kesän ja osan syksyäkin.

Äänestä
  • Siitähän akat on valittaneetkin ja jopa kieltoja kahviloihin tullut. Onhan se pullotus härskiä kun joutuu kuvittelemaan mitä alla on, akoilla ei jää mitään kuvittelun varaan. Milloinahan tasa-arvon vuoksi tulee kielto noille pervorihmoille.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kyseenalainen string-muoti tekee paluun - näitä äidit kauhistelevat
https://www.iltalehti.fi/muoti/a/ad0e7dcf-b458-4ade-825e-31e227fba9ed

Että silleen, meneekö jo liian paljastavaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu