Olin käynyt suihkussa ja tulin olohuoneeseen pelkkä pyyhe lantioillani. Vaimo katsoi telkkaria amerikkalaisessa mekanisminojatuolissa puolimakaavassa asennossa vähissä vaatteissa. Minulla pamahti päähän kokeilla maailman parasta asentoa pikapanona ilman esileikkiä.
Otin vaimolta pikkarit pois, ja nostin hänet heman vinoon asentoon vasemman taitetun jalkani reidelle. Voitelin kalun liukkarilla, työnsin sen hitaasti sisään ja aloin työnnellä hitaasti pitkiä tasaisia työntöjä. Oikean käden sormilla hieroin häpykielen hupun päältä liukkarin kanssa, Imeskelin samalla hänen rintaansa samalla tavalla kuin vauvat; koko nännipiha suuhun ja rytmikästä hellää imuttelua. Vasemmalla kädelläni hyväilin hänen kasvojaan ja ensimmäinen orgasmi tuli jo 5 minuutin kuluttua.
Vaihdoin oikean käden keskisormen nappulan päältä korkeammalle häpykielen juuren pälle ja jatkoin hidasta, hellää hierontaa tasaisesti, Seuraava orgasmi tuli samantien, ja sen jälkeen orgasmeja tuli ketjussa niin että, kun yksi oli laantumassa, alkoi seuraava pukata päälle samantien.
Minulta kesti noin 25 minuuttia ennen kuin nalli paloi ja vaimo sai saman ajan orgsmeja ketjussa ilman taukoja. Tätä asentoa kutsutaan naistensatulaksi, ja sitä voi käyttää myös sängyssä. Se on ollut minun kattauksessani ylivoimaisesti suosituin asento jo noin45 vuoden ajan.
Ylhäältä päin katsottuna nainen makaa selällään ja mies kyljellään vieressä. Naisen jalat ovat miehen päällä ja mies makaa noin 90 asteen kulmassa siten, että näyttää kuin nainen istuisi miehen sylissä poikittain.
Olen opiskellut kiinalaista seksin taoa ja intialaista kama sutraa yli 50 vuotta ja kykenen kontrolloimaan erektiotani siten, että pystyn jatkamaan leikkiä miten pitkään haluan menettämättä seisokkia vaikka laukean useampia kertoja itse välillä. Pikapano esileikin kanssa kesttää minulla 1-2 tuntia, regular seksi 3-4 tuntia ja pitkät viikonloppusessiot, 5-7 tuntia hellää ja hidasta ja monipuolista rakastelua ottamatta kalua ulos, kun vaihdetan asentoa hitaasti ja huomaamattomasti asteettain rytmin häiriintymättä. Pisin aika, jonka olen ollut naisen sisällä laueten itse 5 kertaa on 15 tuntia. Pitkästä kestosta huolimatta kummallakaan ei tule paikat kipeiksi, ja jälkenpäin on energinen olo.
Kannattaa tutustua käyttöohjeeseen. Kiinalainen Kultainen Lootus ja intialainen kama sutra opettavat miehen tyydyttämään naisen umpitäydellisesti niin fyysisesti kuin psyykkisestikin.
Pikapano amerikkalaisessa mekanisminojatuolissa maailman parhaassa asennossa
Anonyymi
1
225
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?857156Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit277089Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1176235Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455424Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik905345Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635235Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus415130Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274615Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv193565Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3013430