Olin käynyt suihkussa ja tulin olohuoneeseen pelkkä pyyhe lantioillani. Vaimo katsoi telkkaria amerikkalaisessa mekanisminojatuolissa puolimakaavassa asennossa vähissä vaatteissa. Minulla pamahti päähän kokeilla maailman parasta asentoa pikapanona ilman esileikkiä.
Otin vaimolta pikkarit pois, ja nostin hänet heman vinoon asentoon vasemman taitetun jalkani reidelle. Voitelin kalun liukkarilla, työnsin sen hitaasti sisään ja aloin työnnellä hitaasti pitkiä tasaisia työntöjä. Oikean käden sormilla hieroin häpykielen hupun päältä liukkarin kanssa, Imeskelin samalla hänen rintaansa samalla tavalla kuin vauvat; koko nännipiha suuhun ja rytmikästä hellää imuttelua. Vasemmalla kädelläni hyväilin hänen kasvojaan ja ensimmäinen orgasmi tuli jo 5 minuutin kuluttua.
Vaihdoin oikean käden keskisormen nappulan päältä korkeammalle häpykielen juuren pälle ja jatkoin hidasta, hellää hierontaa tasaisesti, Seuraava orgasmi tuli samantien, ja sen jälkeen orgasmeja tuli ketjussa niin että, kun yksi oli laantumassa, alkoi seuraava pukata päälle samantien.
Minulta kesti noin 25 minuuttia ennen kuin nalli paloi ja vaimo sai saman ajan orgsmeja ketjussa ilman taukoja. Tätä asentoa kutsutaan naistensatulaksi, ja sitä voi käyttää myös sängyssä. Se on ollut minun kattauksessani ylivoimaisesti suosituin asento jo noin45 vuoden ajan.
Ylhäältä päin katsottuna nainen makaa selällään ja mies kyljellään vieressä. Naisen jalat ovat miehen päällä ja mies makaa noin 90 asteen kulmassa siten, että näyttää kuin nainen istuisi miehen sylissä poikittain.
Olen opiskellut kiinalaista seksin taoa ja intialaista kama sutraa yli 50 vuotta ja kykenen kontrolloimaan erektiotani siten, että pystyn jatkamaan leikkiä miten pitkään haluan menettämättä seisokkia vaikka laukean useampia kertoja itse välillä. Pikapano esileikin kanssa kesttää minulla 1-2 tuntia, regular seksi 3-4 tuntia ja pitkät viikonloppusessiot, 5-7 tuntia hellää ja hidasta ja monipuolista rakastelua ottamatta kalua ulos, kun vaihdetan asentoa hitaasti ja huomaamattomasti asteettain rytmin häiriintymättä. Pisin aika, jonka olen ollut naisen sisällä laueten itse 5 kertaa on 15 tuntia. Pitkästä kestosta huolimatta kummallakaan ei tule paikat kipeiksi, ja jälkenpäin on energinen olo.
Kannattaa tutustua käyttöohjeeseen. Kiinalainen Kultainen Lootus ja intialainen kama sutra opettavat miehen tyydyttämään naisen umpitäydellisesti niin fyysisesti kuin psyykkisestikin.
Pikapano amerikkalaisessa mekanisminojatuolissa maailman parhaassa asennossa
Anonyymi
1
189
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006394
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303833törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283200Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701726- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46969Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11956Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11890- 42869