Asiakaspalvelu

Taksi joka kertoo toisinaan asiakkaitten tietoja
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Prokeskus mikä välittää joka toisen kyydin huonosti kuski voi olla mukava tai kusipää

Äänestä
  • Samaa mieltä olen ..

    Äänestä

Voisi sanoa että en luota taksiin joka puhuu asiakkaitten asioita (V...l..)

Äänestä

Ketä kiinnostaa jonkun nobody-asiakkan asiat? huhhh

Äänestä

Pro keskus jokavälittää kyytejä voisi vähän katsoa kenelle niitä antaa virtasalmi taksi joka puhuu asiakkaitten asioita .

Äänestä

Virtasalmi paska kylä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Taksi joka kertoo toisinaan asiakkaitten tietoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu