Minkätasoisia naisia saatte?

Pattayankävijään ei tunnetusti mitään alfoja ole joten pitää kysyä että millaisia naisia Pattayanmies saa vai saako mitään?

Yleisestihän tiedetään että Pattayankävijät on onnettomia poikamiehiä joilla ei ole mitään naiskontakteja paitsi äiti.
1286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Edes työttömät ja pitkälle alkoholisoituneet ämmät eli pubiruusut ei näille Pattayan kävijöille anna.

Äänestä

Tällainenkin hän on välillä ollut....

ThaiLady
30.1.2017 8:11
Minä Hesalainen / Puhekktilainen 30v, nainen, hoikka, pienet nepparit, hetero, kielitaito englanti, suomi ja thai, ammattini ja työllisyystilanteen johdosta omavarainen, ajanvietto thaimaassa ja suomessa perustuen aviomiehen ja minun yhteisten liiketoimintojen mukaisesti.
Mukavaa kun nyt alkaa palaute olemaan jotain muuta kuin pippelin mittaa. KIITOS.

Äänestä

No ainakin Pattayalla yleensä missiluokkaa olevia 18-19 vuotiaita

Äänestä
  • Missiluokkaa baarihuorat, väärä ammatinvalinta.

    Äänestä

No mitäs luulet, kymmenen vuotta huorana, yhdessä päivässä 3-4 ukkoa, shorttia, on siinä vosulla hieman enemmän kokemusta, kun pattayapojalla jolla on kokemusta naisista ainoastaan äitinsä, siskonsa ja setänsä kautta.

Äänestä

Vaakatasoisia noi on yleensä ollu, kun niiltä on saanut.

Äänestä

Ei Pattayankävijät saa

Äänestä

Joillakin runkkareilla ei ole mitäämuuta tekemistä runkkaamisn kanssa kuin katkerana parjata niitä,jotka voivat viettää laatuaikaa Pattayalla.Toista on elämä tietokoneen vieressä runkatessa ja jotain typeriä pelejä pelatessa.

Äänestä
  • Laatuaikaa pattayalla, voi vittu maksetun vosun kanssa, kysy onko se myös vosun mielestä laatuaikaa hänelle.. ja tekisikö hän jotain muuta jos osaisi tai olisi mahdollisuuksia.

    Äänestä

  • Voisit poika rakennella hieman loogisemman tarinan, tuohan on ihan ammistasoa, tai voisit ainakin selventää "runkkarilla ei ole mitään muuta tekemistä runkkaamisen kanssa", tuossa on logiikka pahasti hukassa... tuosta saa oivallisin käsityksen mikä todellisuudessa on sinun laatuaikaasi, reppana.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voisit poika rakennella hieman loogisemman tarinan, tuohan on ihan ammistasoa, tai voisit ainakin selventää "runkkarilla ei ole mitään muuta tekemistä runkkaamisen kanssa", tuossa on logiikka pahasti hukassa... tuosta saa oivallisin käsityksen mikä todellisuudessa on sinun laatuaikaasi, reppana.

    juu juu juu ja kiai kiai kiai..

    Äänestä

Runkkareiden laatuaikaa Pattayalla. Kerran vuodessa saa naida ja 11.5 kk oma käsi käy.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pattayankävijään ei tunnetusti mitään alfoja ole joten pitää kysyä että millaisia naisia Pattayanmies saa vai saako mitään?

Yleisestihän tiedetään että Pattayankävijät on onnettomia poikamiehiä joilla ei ole mitään naiskontakteja paitsi äiti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu