Terskassa on punoittavia läiskiä. Mitään muita oireita ei ole. ei esim. kutinaa kirvelyä jne. Mielestäni seksitaudit ovat pois suljettuja. Käytin sibicortia viikon ajan joka vaikutti poistavan ongelman mutta vaiva palautui taas. Haenko canestenia vai lääkäriin? Liitteenä kuva (https://ibb.co/qRdFtcc)
Onkohan tämä hiivatulehdus miehellä?
6
276
Vastaukset
- Anonyymi
Hyi helvetti noin siinä käy kun nusuttaa tautista pirihoroa turha itkeä kun on jo paskat housuissa.
- Anonyymi
Tuo taitaa olla herpestä.
- Anonyymi
Herpeksen oikea nimi jos se on kullissa on kuppa eli syfilis ja se tappaa hoitamattomana kuten Aids.Aina lääkäriin jos jotain oireita sukupuolielimissä siinä turha hävetä sillä se voi pelastaa henkesi.
- Anonyymi
Näyttää herpekseltä. Kannattaa testata niin saat varmuuden.
- Anonyymi
Hiivatulehdus kyllä ainakin toisinaan haisee vahvasti.
- Anonyymi
Ihan normaalilta tuo näyttää.
Yksinkertaisesti syynä voi olla vain geenit, ruokavalio tai pesuaine, jos et ole niitä ennen huomannut, vaihda pesuainetta ja lisää ruokavalioosi jotain, mitä et ole yleensä syönyt kuten vihanneksia ja kalaa.
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1296441Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie726328Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766225Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3474016Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1532452Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62379Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 131359
- 1901156
- 64980