aurinkosuojaa selkääsi ja muuallekin sinulle mies.
Mielelläni levittäisin
16
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Tule levittämään olen täällä yyterissä juuri. ;)
- Anonyymi
Harvinainen mies. jaksaa maata 32 plus celsiusasteessa laakealla hiekkarannalla jossa ei puutakaan jonka suojaan pääsisi varjoon.
Useimmat miehet ei menisi kirveelläkään noin kuumaan paahteeseen paikkaan jossa ei yhtään varjoista paikkaa. Vain tulikuuma hiekka polttamassa ihoa
Katsoin juurikin että Porissa 0n 32 astetta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Harvinainen mies. jaksaa maata 32 plus celsiusasteessa laakealla hiekkarannalla jossa ei puutakaan jonka suojaan pääsisi varjoon.
Useimmat miehet ei menisi kirveelläkään noin kuumaan paahteeseen paikkaan jossa ei yhtään varjoista paikkaa. Vain tulikuuma hiekka polttamassa ihoa
Katsoin juurikin että Porissa 0n 32 astetta.No on tossa kylmää meri vettä ja kyllä täällä on niin miehiäkin, kuin naisiakin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No on tossa kylmää meri vettä ja kyllä täällä on niin miehiäkin, kuin naisiakin.
Vain yksi mies sadasta tykkää tuollaisista olosuhteista.
- Anonyymi
Menee vielä hetki...🛶
- Anonyymi
Terskan päälle, kiitos. Punoittaa jo vähän..
- Anonyymi
Siihenpä siis...
- Anonyymi
Olet siis nudisti rannalla...
- Anonyymi
Onkin huuhaata, ettei yksin voi muka selkäänsä pestä. Just testasin.
- Anonyymi
Hankalaa, mutta onnistuu kyllä.
- Anonyymi
Sulla on isommat pakarat mutta pienemmät kädet, eli teoriassa levitämme rasvat yhtä nopeesti toisillemme.
- Anonyymi
Voi kuule!
<<Mielelläni levittäisin<<
Arvaan, että kyseessä on kaksimielisyydestä, mikä viittää sukupuolielimien levittämiseeen. Jos tästä on todella kyse, se olisi kyllä kaunista, kauneinta, mitä maa päällään kantaa. 🌹👀- Anonyymi
Minun tulevalla vaimolla on lupa levittää aurinkovoidetta muiden miesten selkiin ja muuallekin. Poltan vaikka itse oman selkäni jos hän niin haluaa. Katselen tai olen katsomatta kun hän voitelee muita miehiä. Tulevana vaimonani hänellä on siihen oikeus.
- Anonyymi
Asenne kohdillaan...Ei paree olla liian omistus haluinen.
- Anonyymi
Oletko varma että hän käyttää aurinkosuojaa?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2331789- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad49917- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 37715
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23692Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627