Lihava mutta kaunis nainen kaipaisi lämmittäjää vierelle ainakin silloin tällöin. Ikäsi voisi olla /-30 - /-50 välillä. Olen itse reilu 40. Löytyykö teitä vielä?
Miestä02alue
Anonyymi
5
85
Vastaukset
Saattaisi täältä sellainen vaikka löytyä. Laittele viestiä takaisin niin katsotaan lisää.
- Anonyymi
Ei jumakauta valvonta... Mitä väärää on kysymyksessä mikä on lihava??????????
Jollekin se voi olla 150/100 ja toiselle jotain muuta. Vitt... mitä touhua. Tää on niin syvältä. - Anonyymi
0joo minäkin
- Anonyymi
Mä tarvitsen silloin tällöin NAISTA. Sama alue
Miksei löytyisi. Posti löytyy nimimerkillä
ja olis kiva saada lisätietoja..
Joten viestiä vaan....
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2002911
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss632790Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa232142- 691705
- 1431503
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1851442Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1121408Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1521387- 901314
Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2291211