katosi yrttisavun ulkopuolelle. Jollei maailmassa olisi tätä ihanaa lääkettä siltä varalta, että joka päivä häiritään niin mihin maailma menisikään. Mutta onneksi luojan kiitos! Kannabis pelastaa kusipäiltä! Noin... ei tule paska marin läpi 😂
Ganja suuhun ja taas typerät härintäsi
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mitä paskaa sä oikee jauhat? Mitäs jos painuisit sinne mistä tulitkin haistelemaan sitä sinun haisuvaginaasi?
Laittomana just tuo niitä sun ympäeilles josset ite kasvata😏
Jaahas jaahas... nitkut todistaa taas älyllisen kapasiteettinsa. Onko järkeä huudella että käytät laittomia päihteitä. Joku voi pistää susta vinkkiä viranomaisille. POLIIISI tulee ja takavarikoi paskakasvis ja sulle näpsähtää sakot. :DDD Silloinhan se paska juuri sulle.
Tulkoon vaikka asumaan olohuoneeseeni ja katsomaan kun kasvit heiluu :) luuletko käyttäjien nykyään olevan niinkin tyhmiä. Itselleni ainakin tulee suoraan leipomosta aina pullapitko valmiiksi leivottuna pienillä höysteillä :D sen kun keittää kaffet ja nauttii pullasta 😂 voin tarjota tietenkin smurffillekkin jos kahvihammasta kolottaa...
Hämmentävää. Aletaanko täällä jo oppia jotain.
Polttelevat Hippipaskat kiinnostakaan ketään sekös miestä riepookin.
Mitä jos aloittaja ei olekkaan mies? Itse en ole vakipolttaja, mutta joskus ja jouluna tulee savut hiisattua. Eipä se ihmisestä hirviötä tee, paremminkin tyhmentää sen verran, että voi nauttia elämästä sen 10-15min... alkoholi taas tekee ihmisistä idiootteja. Pmiez
Vakitrolli on mies jota ei taida pienet hiisit enää auttaa.
Huumemyönteisyys on heikon ihmisen merkki.
Mistä niin päättelet? Yhdysvailloissa useissa osavaltioissa, Hollannissa, Tsekeissä, Intiassa, Sveitsissä, Espanjassa, Portugalissa, Saksassa, Tanskassa, Kanadassa ja vähän joka puolella saa ihan laillisesti olla miljoonittain onnellisia heikkoja?
Asia on kuitenkin niin ettei täällä takapajulassa ymmärretä mistään mitään. Ensinnäkin täällä on terveydenhuolto valovuosia näitä maita jäljessä joissa ymmärretään kannabiksen hyödyt terveyteen liittyvissä asioissa. Lukekaa nykyajan lehtiä eikä niitä aku ankkoja joita julkaistiin joskus puoli vuosisataa sitten.
Kovien huumelakien Thaimaassa saa laillisesti kasvattaa Lääkecannabista omaan käyttöön vaatii viranomaisluvan. Kuolemanrangaistuksista tunnettu Malesia suunnittelee Dekriminalisaatiota, miten meillä ihanassa Suomessa? Jäädään ulos miljardibisneksestä. Hyvä kepu!:)
https://areena.yle.fi/1-4168921
Totuus Kannabiksesta.