Sinua. Joskus nukuit sentään edes aika lähietäisyyden päässä......
Öisin iskee varmaan pahin ikävä
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Niin taidettiin nukkua.
Sekin oli paljon parempi, kuin nyt, vaikka vieressä olisi parasta:(
Kenen vieressä. Oletteko jutelleet joskus vai ette.
Okei, menkää sauvakävelylenkille joskus.
Miksi tästä poistettiin viesti, OLEMME? Miten se on sääntöjen vastainen???? Ylläpito herätys!!!!!!
Jos eivät olekaan jutelleet vaan mistäpä minä sen tiedän.
Olisin onnellinen jos saisin nukahtaa hänen viereensä edes hetkeksi. Levähtää lämmön syliin. Tuntea turvan suuren. Ikävä kaivertaa sieluuni polkua omaa, yksin yössä hänestä unelmoin. Yksin jäin vain loputon kaipuu seuranani. Jos toiveen mahdottoman saisin, hänet minä haluaisin. Rakkaan oman, sielunmaisemaani ymmärtämään. Kanssani yhteistä polkua kulkemaan, rinta rinnan ❤ N->M
Heräsin myös tähän ikävään joka tulee jostain sisältä. Jätit minuun jäljen pysyvän M->N
Ehkä teidän pitää joskus nukkua yhdessä.
😄😄😄
Niin, mönkikää peiton alle ja aloitatte jo valmistautumisen haukottelemalla kilpaa vuorotellen. Haukotteleminen tarttuu.
Haukotteleminen alkaa nukuttamaan ja pehmoinen lämmin peitto houkuttelee vastustamattomasti haukottelun myötä.
Sitten peiton alla voi kertoa iltasatuja aluksi toiselle, kunnes satu loppuu kesken lauseen ja uniukko vie katselemaan unikuvia.
Yleensä nainen ärsyyntyy keskellä yötä siitä, että vieressä nukkuvan miehen kuorsausäänet pitävät hereillä.